Vianočné darčeky – krásne a zároveň užitočné

Môžeme povedať, že Vianoce sú už tu. Nie sú ani predo dvermi. Už vstúpili do našich príbytkov a my sa môžeme začať chystať na vianočné sviatky a na predvianočné stresy. Ak ste ešte stále nenašli vhodný darček, ktorý by potešil vašich blízkych, či známych, my sme pre vás našli niečo, s čím sa budete len ťažko lúčiť.

Najprv vám predstavíme silikónové pásiky alebo slučky, ktoré vám pomôžu dokonalo zaviazať akékoľvek vrecko alebo mäsovú rolku. Využitie je skutočne široké. Takáto malá užitočná drobnosť sa zíde v každej domácnosti.
silikĂłnová-sluÄŤka-300x300             silikĂłnová-sluÄŤka-a-spargÄľa-300x300

 

Ďalšou pomôckou je silikónový zobáčik, ktorý vám zjednoduší nalievanie pudingu do pohárov. Dá sa nasadiť na akúkoľvek nádobu, čo vám uľahčí preliať čokoľvek tekuté. Tak táto novinka by sa zišla každej gazdinke.

silikónový-zobáčik-300x300

 

Určite aj vám sa už stalo, že ste vajíčka uvarili príliš na mäkko alebo natvrdo. No odhadnúť potrebnú dĺžku varenia je skutočne náročné. Aj v tomto prípade sme našli riešenie. Červené vajíčko vám napovie, čo sa ukrýva pod škrupinkou. Jednoducho ho vložíte počas varenia medzi vajíčka do vody a pomocou meniacej sa farby a slov “tvrdé“, “stredné“, “mäkké“, ktoré budete vidieť na červenom vajíčku, veľmi jednoducho odhadnete dobu varenia.

vajĂ­ÄŤko-stopky-258x300                    vajĂ­ÄŤko-stopky-v-akcii-300x200

 

S týmito pomôckami bude varenie o mnoho jednoduchšie a rýchlejšie. Prekvapte svojich blízkych a kúpte im na Vianoce užitočnú novinku s krásnym dizajnom. Určite ich potešíte.

 

Autor: Dads
Zdroj: www.amazon.com
Foto: www.amazon.com

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *