ČlánkyMagazínPR články a tlačové správy

Aj chudnutie môže byť sladké

Obezita je epidémiou 21.storočia. Výrazná nadváha ohrozuje nielen naše zdravie, ale trpí pri nej aj citový či profesijný život. Na Slovensku trpí obezitou viac ako 1,5 milióna osôb.

Maliny Slim komplex prichádza na pomoc tým, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kilogramov. Výživový doplnok obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych látok, ktoré významným spôsobom napomáhajú urýchleniu metabolizmu tukov v tele, čím značne prispievajú k regulácii hmotnosti. Priaznivo ovplyvňuje zníženie a kontrolu chuti do jedla. Kombinácia vysoko účinných aktívnych látok zároveň podporuje zdravé trávenie a stimuluje pravidelné vyprázdňovanie. Aktívne látky obsiahnuté v Maliny Slim komplexe navyše vykazujú silné antioxidačné vlastnosti, čím podporujú ochranu buniek pred oxidačným poškodením.

Hlavnou zložkou produktu Maliny Slim komplexu je Malinový ketón, prírodná látka zodpovedná za arómu malín. Je známy ako účinná metabolická látka, ktorá napomáha činnosti metabolizmu pri potláčaní hladu. V početných štúdiách a experimentoch bolo preukázané, že Malinový ketón pomáha brániť rastu tukových tkanív a podieľa sa na zvyšovaní rýchlosti metabolizmu v organizme.

Produkt Maliny Slim komplex je kombináciou hlavnej zložky – Malinového ketónu a ďalších známych zložiek, ktoré sa používajú na pomoc pri chudnutí ako je africké mango – osvedčený „spaľovač tukov“, ktorý práve v spolupráci s Malinovým ketónom napomáha potláčať chuť do jedla, plody palmy acai , ktoré sú nabité antioxidantmi, prospešnými pre imunitný systém, extrakt zo zeleného čaju, ktorý pomáha znižovať krvný tlak a cholesterol, morské riasy Kelp, ktoré napomáhajú pri znižovaní vstrebávania tukov. Naviac, Maliny SLIM komplex obsahuje zložky, ktoré majú silný antioxidačný, antibakteriálny ako aj metabolický účinok ako sú resveratrol, jablčný ocot, grapefruit či dehydrovaný kofeín.

Kombinácia všetkých zložiek dohromady tvorí dokonalý doplnok, ktorý pomôže potlačiť hlad a prispeje prirodzene k zlepšeniu Vášho metabolizmu. Spojenie všetkých zložiek zvyšuje schopnosť výživového doplnku Maliny SLIM komplex pomôcť Vám pri formovaní Vašej postavy, zlepšuje podporu pri chudnutí a pomáha potláčať rast tukového tkaniva. Tieto kľúčové vlastnosti robia doplnok Maliny SLIM komplex jedným z najlepších prostriedkov na chudnutie na trhu, najmä svojím prírodným zložením, a aj preto ho odporúča mnoho známych osobností.

K tomu, aby bolo vidieť optimálne účinky počas užívania výživového doplnku Maliny Slim komplex odporúča väčšina odborníkov a profesionálov robiť ľahké a pravidelné fyzické cvičenie alebo prechádzky. Zmena kompletného jedálnička nie je nutná, ale aj malé zmeny môžu znamenať obrovský rozdiel pre tých, ktorí berú výživový doplnok pravidelne. Kvalifikovaní odborníci potvrdili, že Maliny Slim komplex je jedným z najrýchlejších spôsobov ako schudnúť a mnohí spokojní zákazníci si všimli viditeľné rozdiely už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

  • Priaznivé účinky 100% prírodného produktu Maliny Slim komplex:
  •  Obsahuje komplex osvedčených „spaľovačov“ tukov
  • Napomáha k regulácii telesnej hmotnosti
  • Podporuje zlepšenie metabolizmu tukov
  • Stimuluje zníženie zadržiavania tekutín v tele
  • Prispieva k potláčaniu chuti do jedla
  • Pomáha podporovať zdravé trávenie
  • Stimuluje pravidelné vyprázdňovanie

Umiestňovanie výživového doplnku Maliny Slim komplex na trh je schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Viac informácií na www.malinyslim.sk

PR článok
Foto: Pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *