Aj vaša mraznička môže skrývať chutné ľadové potešenie

Horúčavy sú v lete naším každodenným spoločníkom. Nie je nič lepšie, ako si po náročnom dni na slnku oddýchnuť pri ľadovej pochúťke, ktorá vás nielen schladí, ale poteší aj vaše chuťové poháriky. Pýtate sa, čo je tým pravým osviežením na horúce letné dni? Predsa ľadové maškrty K-Classic, ktoré si kúpite v obchodnom reťazci Kaufland. Či už sa rozhodnete pre ovocné nanuky, neodolateľné kornútiky, alebo smotanovo-čokoládové krémy, v našom zmrzlinovom raji si vyberiete svoje obľúbené ľadové osvieženie. Skvelý tip je napríklad osviežujúca kombinácia bourbonskej vanilky s čokoládovou polevou a pistáciami – so zmrzlinou K-Classic spoznáte ľadovú príchuť tohto leta.

 

zmrzlina

Navyše, kúpou výrobkov z tejto privátnej značky podporíte nákup vozidiel v rámci terénnych sociálnych služieb Slovenského Červeného kríža, ktoré pomôžu ľuďom v núdzi po celom Slovensku.

A aby ste mali svoje pochúťky stále dobre zamrazené, nezabúdajte na výber správnej mrazničky. V lete jej totiž neustálym otváraním a zatváraním dávame zabrať najviac. Pri kúpe novej pomocníčky v prvom rade vyberajte podľa veľkosti. Je zbytočné, aby dvaja ľudia mali veľké zariadenie, ktoré kapacitne nevyužijú a zbytočne tak preplatia na spotrebe energie. Navyše, je to zariadenie, ktoré býva zapnuté non-stop. Preto sa určite oplatí investovať do takej, ktorá je v kategórii lepšej energetickej triedy. „V súčasnosti sú na trhu mrazničky s rôznymi aktívnymi funkciami, ktoré ponúkajú spotrebiteľom komfort pri ich používaní“, radí Rudolf Baranovič, odborník zo spoločnosti Nay. „Ide napríklad aj o funkciu rýchleho zmrazovania, zabezpečujúcu rýchle a prudké zamrazenie čerstvo vložených potravín. Užitočná funkcia je aj No Frost, ktorá zabraňuje námraze. Ušetrí vás nielen od častého rozmrazovania mrazničky, ale aj od zbytočnej veľkej spotreby energie.“

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *