MagazínPR články a tlačové správyTop

Do McDonald’s dorazila obľúbená Syrovka

Milovníci syra zbystrite pozornosť! Pre každoročný veľký úspech sa jedna z najobľúbenejších sezónnych ponúk opäť vracia aj do slovenských reštaurácií McDonald’s. Syrovej sezóny  sa dočkali všetci netrpezliví zákazníci a legendárne syrové produkty si tak môžu vychutnávať už od 26. októbra.

Je Syrová sezóna vaším favoritom v reštauráciách McDonald’s? Nie ste sami. Či už ste jej verným fanúšikom, alebo ste na jej kúzlo narazili ešte len nedávno, Syrovka je jednoducho niečo, čo si nesmiete nechať ujsť. „Je to skutočný fenomén medzi našimi sezónnymi ponukami. O úspešnosti a popularite medzi zákazníkmi hovoria reakcie zákazníkov, a to, že v rebríčku obľúbenosti sezón nekompromisne dominovala,“ vraví Lucia Poláčeková, PR manažérka pre McDonald’s v ČR/SR.

Ani tento rok nebudú v ponuke chýbať každoročné stálice ako Swiss King, „kráľovský“ Cheese King, Cheese King s grilovaným Hermelínom, Burger s vyprážaným syrom, Hermelínky s obľúbenou brusnicovou omáčkou či Swiss King Bagel z raňajkovej ponuky. Potešia sa aj milovníci noviniek minulej sezóny. „Po  úspešnej premiére počas minuloročnej Syrovej sezóny, sme sa aj tento rok rozhodli do ponuky zaradiť syrovú omáčku Cheese King,“ dodáva Poláčeková.

Syrovú sezónu si môžete naplno vychutnať do 21. januára 2024, tak neváhajte, pripojte sa k syrovej revolúcii a nechajte sa unášať vlnou skutočných gurmánskych zážitkov s McDonald’s.

Syrová sezóna v McDonalds

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *