Letná pohoda v krásnej záhradke

Vyložené nohy, príjemný vánok a zvuk štebotajúcich vtáčikov – znie to ako zaslúžený oddych v letnej záhradke. Čo by to však bol za kvalitný relax bez pohodlného záhradného nábytku a doplnkov? Vytvorte si kúsok raja, ktorý vám poskytne miesto na oddych a zaslúžený relax aj počas horúcich letných dní. Inšpirujte sa nápadmi, vďaka ktorým nielen docielite pohodlie, ale taktiež si skrášlite svoju vlastnú oázu pokoja.

Do pohody!

Veľké pohodlie v malej záhradke? Žiadny problém! Odteraz si môžete dopriať poobedný spánok aj v hojdacej sieti Livarno Home. Skvele poslúži nielen v záhrade či na terase, ale dokonca si ju môžete vziať aj na rodinnú kempovačku. Samotná konštrukcia je veľmi praktická, čo vám ponúka možnosť si ju šikovne zložiť a rozložiť kdekoľvek. Ako v bavlnke sa budete cítiť aj počas sedenia na sedacom vaku Livarno Home. Mäkký, no taktiež tvarovaný vak sa stane perfektným spoločníkom pre celú rodinu či priateľov.

Buďte v chládku

Počas horúcich letných dní je dôležité sa chrániť proti silným slnečným lúčom. Upínacia markíza Livarno Home je tak ideálnou voľbou na tienenie. Nielen, že zaistí optimálnu tepelnú pohodu a klímu, ale taktiež vďaka individuálne nastaviteľným ramenám  poskytne dokonalú ochranu pred ostrými slnečnými lúčmi počas celého dňa.


Livarno Home, Upínacia markíza, 200 x 150 cm, antracitová, Lidl, 69,99 €

Svetielka sú základ

Svetelné dekorácie v záhrade dokážu zakaždým vykúzliť útulnú atmosféru. Majú totiž vplyv na celkový vzhľad domu a dokážu ovplyvniť aj naše pocity. Pomocou solárnych guľových svietidiel Livarno Home si môžete skrášliť nielen cestičku do domu, ale aj okolie sadeničiek. V tme sa automaticky zapnú a pri optimálnom nabití vydržia svietiť až 8 hodín. Ak ste však skutočným milovníkom svetielok, môžete siahnuť aj po niečom extravagantnejšom! Čo tak použiť svetelné LED reťaze? Niet sa čoho obávať ani počas večerného polievania záhrady, pretože svietidlá Livarno Home disponujú ochranou proti striekajúcej vode.

...

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *