PR články a tlačové správy

Lidl novinka: Sladký valentínsky dezert

Môžeme ho nazvať aj sladký valentínsky bozk, lebo je naozaj sladký. Nakoniec nemusí byť len valentínsky, môžeme ho s láskou pripraviť kedykoľvek.

Novinkou v sortimente cukroviniek v predajniach Lidl sú čokolády privátnej značky J.D.Gross Confiserie Chocolate vo viacerých príchutiach. Sú nielen zamatovo čokoládové, ale aj „férové“, na obale nájdete certifikát Fairtrade. Časť čokolády s príchuťou Florentiner tvorí biela, časť mliečna čokoláda a obe sú posypané kúskami sušienok. Exkluzívne balenie ponúka možnosť darovať čokoládu ako malý sladký darček.

Keď k čokoláde pridáte slovenský Pilos Jogurt smotanový stracciatella s kúskami čokolády a drobné Tastino Minipiškóty, sladký dezert je hotový. 

Čo je Fairtrade: Certifikácia tovarov, ktoré spĺňajú určité sociálne, ekonomické a ekologické štandardy. Cieľom tejto certifikácie je poskytnúť pestovateľom a zamestnancom možnosť uživiť sa vlastnou prácou za dôstojných podmienok. Fairtrade znamená spravodlivejšie obchodné podmienky, dodržiavanie ľudských a pracovných práv a šetrný prístup k životnému prostrediu. 

Cena Confiserie Chocolate: 1,99 € / 100 g, Lidl

Cena Pilos jogurt: 0,32 € /150 g, Lidl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *