NezaradenéPR články a tlačové správy

Lidl novinky: Efektívna posilňovňa u vás doma #domadobre

S novým rokom idú ruka v ruke aj predsavzatia. Medzi najčastejšie patrí – menej sa stresovať, čítať viac kníh a samozrejme, zdravší životný štýl spojený s cvičením. Vzhľadom na aktuálnu situáciu, kedy sú fitnes centrá zatvorené je skvelou alternatívou cvičenie doma. Lidl má vo svojej ponuke viaceré pomôcky a nástroje a aj funkčné oblečenie Crivit, ktoré je dostupné na Lidl Eshope – https://www.lidl-shop.sk/

fitnes valec

Valec na cvičenie

Valec je všestranne aplikovateľný či už na fitnes, jogu alebo pilates Produkt je vhodný na jednoduchú masáž väziva a svalstva, vďaka čomu sa zlepší vaša pohyblivosť a urýchli aj doba regenerácie. Ľahučký valec navyše obsahuje viaceré návody na cvičenia. 

Fitnes pásy

4-dielna súprava je skvelým pomocníkom pri chudnutí a formovaní postavy. Pásy získate spolu s odporúčanými cvikmi, ktorými zapojíte celé telo. Súprava je dostupná v dvoch verziách – zelená + modrá pre ľahkú až strednú záťaž a modrá + čierna pre strednú až ťažkú záťaž. 

Podložka na cvičenie

Podložka na cvičenie

Zdrsnený a protišmykový povrch je ideálny na optimálnu stabilitu pri všetkých cvičeniach, zároveň je podložka dostupná v rôznych farebných variantoch. Podložka sa dá umývať z oboch strán, je vyrobená vďaka trvalej produkcií a 100-percentne bez obsahu škodlivín. 

Kettlebell

Pomôcka kettlebell je vhodnou pomocníčkou na rozvoj sily a vytrvalosti, pretože s ním viete cvičiť viaceré svalové partie. Dá sa jednoducho naplniť vodou na váhu 5 kg cez otvor na spodku. 

Cena: Crivit Valec na cvičenie, 8,99 €, Lidl

Cena: Crivit Súprava fitnes pásov, 4-dielna, 5,99 €, Lidl

Cena: Crivit Podložka na cvičenie, 7,99 €, Lidl

Cena: Crivit Vodou plniteľný Kettlebell, 14,99 €, Lidl

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *