ČlánkyMagazínPR články a tlačové správy

Nalaďte sa na chrumkavé leto s McFlurry Oreo

Do reštaurácií McDonald’s priplávala limitovaná edícia McFlurry Oreo. Chuťové bunky Slovákov bude rozmaznávať počas celého leta. Naskočte na osviežujúcu vlnu s hrdinom letnej sezóny aj vy a vychutnajte si letné dni plnými dúškami.  

Zmrzlina McFlurry je pochúťka, ktorá si od svojho prvého uvedenia na trh v Kanade pred takmer tridsiatimi rokmi získala obrovskú popularitu po celom svete. Dôvodom je najmä jej nezameniteľná chuť a jedinečná krémová textúra, ktorá McFlurry odlišuje od iných zmrzlinových dezertov. Čerešničkou na torte sú chutné polevy a posýpky, ktoré z času na čas prichádzajú do McDonald’s i v limitovanom prevedení.

Hrdinom letnej sezóny 2023 je McFlurry Oreo, ktoré prináša opäť do McDonald’s chuť svetoznámych sušienok. Čokoládové keksy v spojení so sladkou krémovou náplňou namixované spolu s čerstvou mliečnou zmrzlinou sú ideálnym osviežením pre letné dni.

Okrem chrumkavej príchute prichádza spoločnosť McDonald’s na Slovensku/ v Čechách  aj s novým spôsobom miešania zmrzliny, ktoré je automatické  prostredníctvom mixéra a znovu použiteľných lyžičiek.

Limitovaná edícia McFlurry Oreo. Foto: McDonald's
Limitovaná edícia McFlurry Oreo. Foto: McDonald’s

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *