ČlánkyMagazínPozvánky a reportáže

Navarené s Marcelom Ihnačákom

Obchodné centrum Galéria Košice pripravuje na sobotu 8. novembra 2025 výnimočné kulinárske podujatie. Návštevníci sa môžu tešiť na popoludnie plné chutí, vôní a inšpirácie v spoločnosti známeho šéfkuchára Marcela Ihnačáka. Ten osobne uvedie svoju novú kuchársku knihu Navarené v Galérii. Kniha vznikla špeciálne pre OC Galéria a prináša šestnásť jednoduchých a nápaditých receptov navarených v jeho kuchyni v Mikulove.

Navarené s Marcelom Ihnačákom: Gurmánske popoludnie v OC Galéria Košice

Podujatie ponúkne bohatý program pre rodiny aj milovníkov varenia. Marcel Ihnačák predvedie živé varenie priamo na pódiu. Nebude chýbať ochutnávanie pripravených jedál a dezertov, autogramiáda ani možnosť stretnúť sa so šéfkuchárom osobne. O príjemnú atmosféru sa postarajú hudobné vystúpenia a pre najmenší sa zabavia v detských dielňach s kuchárskou tematikou a maľovaním na tvár.

Každý návštevník si domov odnesie darček – knihu Navarené v Galérii spolu s kuchynskou chňapkou alebo vareškou. Návštevníci si zasúťažia aj o kuchynský robot a ďalšie hodnotné ceny. OC Galéria ponúka pohodlné parkovanie, detský kútik aj množstvo možností občerstvenia, takže podujatie je ideálne pre celú rodinu.

REKLAMA

Praktické informácie:
Dátum: sobota 8. november 2025
Čas: 15:00 – 19:00
Miesto: OC Galéria Košice
Vstupné: zdarma
Info: www.galeriakosice.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *