PR články a tlačové správy

Nová dekorácia od Dr.Oetker – Salted caramel crunch: Netradičný a jedinečný – chrumkavý slaný karamel pre vaše dezerty

Ochutnali ste už niekedy slaný karamel? Na prvý pohľad netradičná kombinácia sladkého a slaného si vás určite podmaní. Dr.Oetker sa inšpiroval tradičnou cukrovinkou z Bretónska a prináša vám jedinečnú a chutnú dekoráciu Salted caramel crunch. Prekvapte dezertmi, ktoré sa vďaka tomuto netradičnému zdobeniu na stole určite nestratia.

dr_oetker_zdobenie_salted_caramel_crunch_55g_rgbSvetový hit z Bretónska

Francúzi, ako odvekí milovníci dobrého jedla a vína, sa neboja odvážnych a netradičných chutí. Konkrétne Bretónci o tom vedia svoje. Z prostredia rozbúreného mora, majákov a majestátnej prírody, pochádza slaný karamel, ktorý si okamžite získal celý svet. Ten dávajú Bretónci takmer na všetko. Vie príjemne doplniť a ozvláštniť chuť slaných, no predovšetkým sladkých jedál a dezertov. Ak ste ho ešte nevyskúšali, je najvyšší čas to zmeniť.

Slaná bodka na záver

Dr.Oetker sa inšpiroval výnimočným spojením protichodných chutí a prináša dekoračnú cukrovinku Salted caramel crunch. Použite ho na tortu či dezert, alebo si na ňom pochutnajte len tak. Vďaka praktickému baleniu v plastovej dóze ho môžete dávkovať podľa potreby a chuti.

Odporúčaná maloobchodná cena Salted caramel crunch Dr.Oetker (55g): 2,39 € – 2,55 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *