Športujete v zime? Nezabúdajte na minerálku!

Počas zimného obdobia sa mnohí z nás neprestávajú venovať športovaniu, pohybu, alebo aspoň aktívnemu relaxu. Indoorové aktivity sú pre naše telo skvelý stimul. V uzavretých priestoroch sa však náš organizmus ľahko dehydruje. Pre tento prípad je tu minerálna voda Budiš, ktorá vám dodá potrebné tekutiny a zároveň doplní minerály!

Fitnesscentrá, športové haly, či plavárne nám umožňujú športovať aj počas chladnej zimy. Okrem posilňovania, či plávania sa tak môžme venovať indoorovým športom ako bedminton, skvoš, či floorball. Pohyb v zavretých priestoroch s kúrením, či nedostatočným vetraním môže naše telo ľahko dehydrovať a vysušovať naše bunky, čím nepriaznivo vplýva na ich starnutie. Vhodný relax v zimných mesiacoch predstavujú aj wellness zariadenia, ktoré okrem víriviek poskytujú masáže a rôzne druhy sáun. Obzvlášť pri dlhom „saunovaní“ je potrebné dbať na dopĺňanie tekutín.

Ani v zime netreba zabúdať na pohyb, či aktívny relax, ale ani na to, že indoorové aktivity môžu náš organizmus dehydrovať. Pribaľte si preto do svojej športovej tašky zakaždým aj minerálnu vodu Budiš, ktorá nielen skvele chutí, ale vaše telo po aktivite náležite osvieži a zároveň doplní dôležité minerály.

Budiš – ak ju raz začnete piť, neviete s tým prestať!

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *