V akých štylizáciách sa hodí pánska džínsová košeľa?

Pánska džínsová košeľa ešte nie je vo Vašom šatníku? Určite to musíte zmeniť! Siahnite po tomto módnom prvku oblečenia a vytvorte si s ním štylizácie, vďaka ktorým budete vyzerať príťažlivo v každej situácii. Poradíme Vám, ako ich vytvoriť!

Pánska džínsová košeľa v športovom štýle

Oceňujete športový, ležérny štýl? Pánska džínsová košeľa je niečo pre Vás! Máme pre Vás niekoľko návrhov, ako ju môžete nosiť, aby ste dosiahli čo najlepší efekt: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Kosele_Kosele-riflove-4404.html.

Pánska džínsová košeľa na tričko je jednoduchý set, rýchlo sa k sebe hodí a je vždy vhodný. Pridajte nohavice chino alebo joggersy a outfit je pripravený. Celé to určite doplňte obľúbenými doplnkami: podľa nás budú najlepšie tenisky a hodinky. Vďaka džínsovej košeli už nemusíte rozmýšľať, čo si oblečiete do kancelárie!

Ďalším návrhom športového setu je pánska riflová košeľa s kapucňou v kombinácii s voľnými nohavicami. V ideálnom prípade by spodný odev mal byť čierny, ale môžete zvoliť aj tmavé džínsy. Uistite sa, že ladia s farbou košele. Potom nedosiahnete karikatúrny efekt. K tomu tenisky a môžete vyraziť!

Alebo možno máte chuť na niečo menej zvyčajné? Pánska džínsová košeľa s nášivkami je model stvorený pre Vás. Nahoďte tmavé výrazné nohavice a biele, módne tenisky, vďaka ktorým budete vyčnievať z davu. Vďaka tomuto stylingu budete vyzerať skvele na každom stretnutí s priateľmi, v škole či na univerzite.

Pánska elegantná džínsová košeľa

Máte radšej niečo štýlovejšie a elegantnejšie? Nebojte sa, pripravili sme aj ďalšie oficiálne návrhy. Na ich vytvorenie použite svoju novú džínsovú košeľu.

Vyberte si jednoduchú pánsku džínsovú košeľu a spárujte ju s chino nohavicami a štýlovými mokasínami. Ide o skvelú štylizáciu najmä na teplejšie dni, ideálne do práce alebo na stretnutie. Doplňte ju koženým opaskom a štýlovými hodinkami.

Sako a džínsová košeľa? Samozrejme! Toto je riešenie pre Vás, ak Vás už omrzeli klasické, hladké košele. Cez džínsovú košeľu si nahoďte dobre strihané športové sako, pridajte elegantné, obyčajné nohavice a je to hotové. Celé to môžete doplniť koženými topánkami, no dobre poslúžia aj mokasíny. Nebojte sa nezvyčajných štylizácií!

Alebo možno džínsová pánska košeľa na tričko? Pre elegantnú verziu tejto štylizácie zvoľte hladkú a tlmenú farbu trička alebo polokošele. Džínsovú košeľu môžete trochu rozopnúť pre nonšalantnejší vzhľad a na spodok pridať rovné nohavice. Javí sa ako voľná a nie veľmi formálna štylizácia, no biele tričko poskytne efekt, aký očakávate.

Pánska džínsová košeľa vo Vašom štýle

To je len niekoľko návrhov na štylizáciu takého univerzálneho produktu, akým je košeľa vyrobená z džínsoviny. Odporúčame Vám nakupovať v obchode Ozonee a zostavovať si vlastné štylizácie. V našej predajni na Vás čaká množstvo modelov košieľ, v ktorých budete vyzerať skvele: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Kosele-4511.html. Pozývame Vás na nákup!

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *