ČlánkyPomocníci do kuchynePR články a tlačové správy

Zbohom rúra, vitaj späť Remoska!

Existuje len zopár kuchynských spotrebičov, ktoré dokázali s nami prežiť celé desaťročia.  Jedným z nich je nepochybne Remoska, ktorá aj dnešnej generácii gazdiniek má stále čo ponúknuť. Tento multifunkčný pomocník dokáže aj dnes plne vyhovieť všetkým vašim potrebám.

Dnešné časy sú rýchle a uponáhľané a každý by sa chcel stravovať zdravo, chutne, no najmä rýchlo. Možno by vám doteraz nenapadlo siahnuť po Remoske, no po prečítaní týchto riadkov zmeníte názor.

Opäť na hlavnej koľaji

S výrobou Remosky sa začalo ešte v roku 1957 a predalo sa jej spolu takmer 3 milióny kusov. Keď sa na náš trh dostali mikrovlnky či fritézy, tešili sa obrovskému nadšeniu a produkcia sa musela skončiť. V roku 1994 ju obnovili a s obrovským úspechom funguje dodnes. Založená bola spoločnosť s rovnakým názvom Remoska s.r.o., práve preto, aby pokračovala vo výrobe tradičného českého výrobku. Dnes sa predáva po celom svete a jej čaro a praktickosť si obľúbili najmä ľudia vo Veľkej Británii.

Neprekonateľný pomocník

Remoska je kuchynský pomocník s dlhoročnou tradíciou. Jej výrobcovia neustále prichádzajú s novými nápadmi. Oproti obyčajnej rúre na pečenie má hneď niekoľko výhod. Dajú sa v nej pripravovať pokrmy od výmyslu sveta. V klasickej rúre môžete maximálne piecť a zapekať. Remoska toho zvládne oveľa viac. Jej používanie oproti elektrickej rúre je výrazne lacnejšie. Desať minút predhriatia elektrickej rúry vás bude stáť rovnako ako celá jedna hodina používania Remosky. Nezaberie vám takmer žiadne miesto a nemusíte jej prispôsobovať rozloženie a vzhľad vašej kuchyne. Elektrická prenosná misa na pečenie Remoska nenahradí len rúru, ale aj panvicu, parný hrniec, ryžovar či dokonca sendvičovač. Je jasné, kto je v tomto prípade absolútnym víťazom.

Rýchlo, zdravo a chutne

Remoska je súčasťou kuchyne mnohých gazdiniek, ktoré si ju nevedia vynachváliť. Tento obľúbený spotrebič dokáže piecť, variť, smažiť či grilovať. Upravované pokrmy v Remoske sú chutnejšie, zostávajú mäkké, šťavnaté a zachovávajú si svoju vôňu. Jedlá sa v nej uvaria bez straty biologických parametrov a vitamínov. Kura z Remosky je vždy dobre prepečené až na kosť a má zlatistú chrumkavú kožu. Vďaka jej nízkej spotrebe ušetríte najmä na elektrickej energii (príkon modelu Original je len 400 W a model Grand spotrebuje iba 580 W). Ďalšou veľkou výhodou Remosky je aj to, že s vami môže cestovať ako elektrická rúra a sporák v jednom. Bez problémov sa zmestí aj do vašej kuchyne a pokojne nahradí takmer celé elektrické vybavenie. Dajte znovu šancu rokmi overenej Remoske a ušetrite čas, energiu a priestor vo vašom dome či byte. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *