ČlánkyMagazínPomocníci do kuchyne

Ako nepokaziť večer

Predstavte si ten najdokonalejší večer. Nič na svete ho nemôže pokaziť. Sviečky sú už nachystané, romantická hudba prenikavo znie po celej miestnosti a váš dôležitý hosť už zvoní pri dverách. S úsmevom na tvári vás víta a tak ako vy, dúfa, že tento večer bude dokonalý. Najkvalitnejšie víno je už vychladené na správnu teplotu, stačí ho len elegantne otvoriť a nechať sa unášať krásnym večerom. A tu nastáva problém.

Korok vo víne nie a nie sa uvoľniť, a keď už, tak sa rozláme na tri časti. Je to nepríjemná situácia, kedy máte pocit, že ste zlyhali. Tak tento záver by si neprial asi nikto. A pritom stačí tak málo, aby ste sa tejto nepríjemnosti vyhli. Elektrický otvárač na víno dokáže otvárať vína veľmi jednoducho, rýchlo a nesmierne elegantne. Stačí, ak víno zbavíte fólie, priložíte otvárač na vrch fľaše a stlačíte tlačidlo. Víno sa otvorí rýchlo a automaticky. Nehrozí žiadne zapadnutie korku, či iná nepríjemnosť.

S takýmto elegantným elektrickým otváračom na víno vás nečaká žiadna nepríjemnosť. Krásny večer môže nerušene pokračovať. Ako dopadne, ostáva len na vás.

Autor: Dads, Zago
Zdroj: vtipnedarceky.sk
Foto: vtipnedarceky.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *