PR články a tlačové správy

Dizajnové stropné svietidlá – akými modelmi urobíte na svojich hostí dojem?

Dizajnové stropné svietidlá sú navrhnuté nielen na to, aby rozptyľovali tmu. V interiéroch plnia aj veľmi dôležitú dekoračnú funkciu. Obohacujú zariadenie o jedinečný charakter, vytvárajú príjemnú atmosféru a robia dojem – na obyvateľov aj ich návštevníkov. Nižšie nájdete 3 lampy, ktoré vám WOW efekt priam zaručujú!

Ako vyberať stropné svietidlá, aby robili dojem a… hodili sa?

Stropné svietidlá sú pre mnohých ľudí investíciou na veľa rokov, preto je vhodné, si ich výber dôkladne premyslieť. Túžba urobiť dojem na návštevníkov by určite nemala byť pri kúpe toho či onoho modelu rozhodujúcim faktorom. Pri výbere stropných svietidiel do obývačky by ste mali zvážiť:

  • štýl a rozlohu miestnosti,
  • určenie konkrétnej zóny,
  • ostatné zdroje svetla,
  • individuálne preferencie,
  • ostatné prvky zariadenia.

Obdivuhodná lampa do vysokého elegantného obývacieho priestoru

Rozmýšľate, aké stropné svietidlo do obývačky bude vhodné pri vysokom strope a veľkom priestore? Milujete štýl modern classic, newyorský alebo glamour? V tom prípade sme pre vás našli ideál – úžasný medený stropný luster s niekoľkými svetelnými bodmi! Jeho jemne pletená konštrukcia je ozdobená skleneno-akrylovými prvkami pripomína vtáčie hniezdo, z ktorého akoby viseli ľadové cencúle. Vnútri sú ukryté žiarovky. Je to vysnívaná lampa do obývačky veľkej alebo strednej veľkosti, plnej štýlu a elegancie. Skvele sa zaprezentuje aj v jedálni. Jej jedinečný rozprávkový dizajn rozvinie charakter každej aranžácie a zdôrazní jej jedinečnosť. Farbu svetla môžete prispôsobiť individuálnym potrebám, vyberajúc vhodné žiarovky. V tejto kolekcii nájdete 2 dizajnové stropné svietidlá a závesný model.

Stropné svietidlá. Foto: 	agatanabytok.sk
Stropné svietidlá. Foto: agatanabytok.sk

Čierna stropná LED lampa – dokonalý dizajn pre reprezentačné miestnosti

Čierna stropná lampa upúta pozornosť vašich návštevníkov svojím originálnym, nesmierne elegantným dizajnom. Môžete sa rozhodnúť pre matný povrch ozdobený lesklými akcentmi, napr. model s niekoľkými svetelnými bodmi vo forme trubice. Ideálne sa hodí do moderných, loftových a modern glam interiérov. Integrovaný svetelný zdroj COB LED zabezpečuje vysokú energetickú účinnosť a dlhú životnosť svietidla. Ak hľadáte lampu, ktorá je ideálna na osvetlenie relaxačných priestorov, dajte prednosť žiarovkám vyžarujúcim svetlo teplej farby (približne 3000 K). Na druhej strane, svietidlá do kuchyne by mali interiér osvetliť silnejším svetlom. Bez ohľadu na to, do akého priestoru osvetlenie hľadáte, dizajnové lampy nájdete na tejto stránke: https://www.agatanabytok.sk/osvetlenie – známom poľskom obchode s nábytkom, ktorý nedávno rozšíril svoje pôsobenie aj na slovenský trh.

Stropné svietidlá. Foto: 	agatanabytok.sk
Stropné svietidlá. Foto: agatanabytok.sk

Dizajnová stropná LED lampa s efektom hĺbky

Na záver skutočný vesmír – stropná lampa s efektom hĺbky. Bola navrhnutá cielene do moderných interiérov, kde kreatívny dizajn ide ruka v ruke s vysokou funkcionalitou. Tento model je zostavený z 3 rámov a kruhového zrkadlového povrchu. Po západe slnka, keď lampu zapnete, steny a strop zmiznú v tme. Vašim očiam sa ukáže iba rám a svetelný tunel na strope, do ktorého vydržíte hľadieť hodiny. K lampe dostanete diaľkové ovládanie, vďaka ktorému si môžete osvetlenie regulovaťaj počas relaxácie na gauči. Jediným kliknutím zvýšite jas, stmavíte svetlo alebo zmeníte jeho farbu. Návštevníci budú nadšení! A na 100% aj domáci.

Zhrnutie

Dizajnové stropné svietidlá zvyšujú funkčnosť interiérov a sú estetickými prvkami, ktoré priťahujú pozornosť. Správne vybrané tvoria konzistentný celok so všetkými prvkami vybavenia a neustále očarúvajú – vás, ostatných domácich, aj vašich hostí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *