PR články a tlačové správy

Dr.Oetker vylepšuje sortiment obľúbených poliev: Tajomstvo dokonalej polevy odhalené

Čas Vianoc sa už blíži, a to je ideálna príležitosť popýšiť sa svojim cukrárskym umením. Dokonalá poleva na dezertoch však vie potrápiť nejednu skúsenú gazdinú. Neriskujte a stavte na istotu s Dr.Oetker. Teraz vám prináša novú mliečnu polevu, a zároveň vylepšuje receptúru obľúbenej polevy tmavej.

Inovácia na vianočnú sezónu

dr_oetker_poleva_mliecna_100g_3d_rgbNapiecť chutné koláče je jedna vec, ale dokonale ich ozdobiť je vec druhá. Zvládnuť prípravu polevy ako z cukrárne si vyžaduje istú dávku trpezlivosti a zručnosti. Menej náročná alternatíva je zvoliť si Polevy od Dr.Oetker, s ktorými to hravo zvládnete.

Vyžadujete na povrchu dezertov krásne hladkú a lesklú polevu, ktorá sa pri krájaní takmer neláme? Vyskúšajte novinku od Dr.Oetker – Mliečna poleva. Jej jemná a podmanivá chuť mliečnej čokolády vás očarí, rovnako ako jednoduchá príprava. Stačí ju zohriať v horúcej vode na pár minút a môžete zdobiť priamo z vrecka.

Ak chcete zostať verní osvedčenej a najpredávanejšej Tmavej poleve od Dr.Oetker, určite vás milo prekvapí jej vylepšená receptúra s vyšším obsahom kakaa. Je tmavšia a hladšia s dokonalou krycou schopnosťou pre vaše dezerty. Pripravíte si ju rozohriatím na pár minút v horúcej vode.

Odporúčaná maloobchodná cena poleva mliečna a poleva tmavá (100g): 0,89 € – 0,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *