Lidl novinka: Freshona – kyslé dobrôtky k jedlu

Popri čerstvej zelenine si niekedy radi vychutnáme aj zavárané uhorky, cviklu, baranie rohy či kukuričné klásky. Nájdete ich aj pod privátnou značkou Freshona v sieti predajní Lidl. Sú výborné a za skvelú cenu.

Novinkou v sortimente pasterizovanej zeleniny sú Freshona Kukuričné klásky v sladkokyslom náleve. Krásne usporiadané mladučké klásky kukurice v sklenom obale doslova lákajú k ochutnaniu. Gurmáni ocenia harmonicky vyváženú, jemnejšiu sladko-kyslú príchuť, ktorá vhodne doplní chuť hlavného jedla. Kukuričky sú krehké a chrumkavé.

Cena:  1,39 €/ 340 g, Lidl

Drobné, chrumkavé, sladko-kyslé, jemne korenisté. To sú sterilizované koktailové uhorky Freshona Pickled Cornichons, ktoré mimochodom ocenili ako najchutnejšie aj v teste slovenského odborného gastro časopisu. Mini uhorky môžete podávať nielen k teplému menu, ale sú tiež chutnou a efektnou ozdobou na studené obložené misy, chlebíčky či kanapky.

Zavárané uhorky s medom? Prečo nie? Vyskúšajte Freshona Cornichons s medovou príchuťou, sú trošičku sladšie, ale stále si zachovávajú sladko-kyslý akcent. Ak obľubujete pikantné chute, pre vás sú určené Freshona Cornichons pálivé, koktailové uhorky s pridaným chili.

Cena:  0,99 €/ 330 g, Lidl

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *