Lidl novinka: Útulný škandinávsky nádych v domácnosti

Vytvorte si ešte pohodlnejší a bezpečnejší domov so škandinávskou atmosférou. Zútulnite si svoju domácnosť a vytvorte si tak vlastnú oázu pokoja. Škandinávske doplnky a nábytok spolu vytvárajú príjemnú, upokojujúcu kombináciu. Všetky produkty sú dostupné na eshope Lidl – www.lidl-shop.sk.


Sivý šmrnc

Taburetka v škandinávskom dizajne dodá pomyselnú čerešničku na torte, pokiaľ zariaďujete spoločenskú miestnosť či spálňu. Taburetka s kvalitným poťahom sa  ľahko čistí a je stelesnením elegantnej útulnosti.

Dizajnové svietidlo

Mimoriadne funkčná dekorácia dokonale zapadne do obytného priestoru a spálne. Lampa je upevnená na kvalitnom kovovom podstavci a disponuje dlhou životnosťou LED žiarovky vo filamentovom vzhľade s teplým bielym svetlom. Svietidlo je dostupné v striebornej a čiernej verzií.

Jednoduchý drevený stolík

Severské krajiny často v zariaďovaní domácností využívajú prírodné materály. Napríklad drevený stolík z masívneho bukového dreva, v sivej či bielej verzií. Je variabilný a vzdušný zároveň a skvelo sa hodí ako nočný stolík alebo do obývačky.

Pohodlné a štýlové sedenie

Čalúnené kreslo so zamatovým povrchom viete doplniť k jedálenskému, ale aj k pracovnému stolu. Sedenie je mimoriadne pohodlné vďaka mäkkému čalúneniu a  minimalistický škandinávsky dizajn dotvárajú kovové nohy vo vzhľade dreva.

Cena: LIVARNOLIVING® Taburetka v škandinávskom dizajne, 39,99 €, Lidl

Cena: LIVARNO® LED stolná lampa, cena 44,99 €, Lidl

Cena: LIVARNOLIVING® Drevený stolík, Ø 40 cm, 12,99 €, Lidl

Cena: LIVARNOLIVING® Čalúnené kreslo so zamatovým povrchom, 49,99 €, Lidl

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *