Lidl ponúka: Tvaroh patrí do zdravého jedálnička

Odborníci na výživu ho odporúčajú zaradiť do jedálneho lístka najmä pre vysoký obsah bielkovín a vápnika. Tvaroh je ľahko stráviteľný a je tiež významným zdrojom energie, takže je vhodný aj pri rôznych diétach. Má široké využitie v kuchyni pri príprave slaných i sladkých jedál. Pestrý sortiment tvarohov klasických, nízkotučných či ochutených v nových moderných obaloch nájdete pod značkou Pilos v ponuke predajní Lidl.

Ideálny na nátierky

Pilos Tvaroh odtucnenyPilos Tvaroh odtučnený obsahuje menej ako 0,2% tuku. Má jemnú konzistenciu, preto je vhodný na prípravu tvarohových nátierok. V kombinácii s tmavým pečivom a čerstvou zeleninou ho ocenia zákazníci, ktorí si strážia štíhlu líniu.

Cena: 0,49 € / 250 g, Lidl

Jemný hrudkový tvaroh

Pilos Tvaroh jemny hrudkovity

...

Pilos Tvaroh jemný hrudkovitý s obsahom 8 % tuku je klasický druh s hrudkovitou štruktúrou. Môžeme ho jesť samotný, s pečivom, no je vhodný aj na prípravu teplých jedál – cestovín či zemiakov s tvarohom a čerstvými bylinkami, zapekanej zeleniny s tvarohom, tvarohových karbonátkov a podobne.

Cena: 0,99 € / 250 g, Lidl

Krémový tvarohový dezert

Tvarohovy dezert vanilkaPilos Tvarohový dezert vanilka výrobca odporúča na prípravu chutných tvarohových koláčov. Je jemný až krémový, s výbornou vanilkovou príchuťou, takže ho bez dodávania ďalších surovín môžete hneď použiť ako tvarohovú plnku či krém do pohára. Dostanete ho kúpiť v praktickom 400 g balení.

Cena: 1,09 € / 400 g, Lidl

Raňajky, desiata, či plnka do koláča

Pilos Tvarohovy dezertPilos Tvarohový dezert s hrozienkami a vanilkovou príchuťou je ideálny na raňajky, alebo na ľahkú desiatu či olovrant. Ak ho využijete na prípravu koláča, alebo plnky do palaciniek, nemusíte ho už ničím dochutiť. Má výraznú vanilkovú chuť a je plný šťavnatých hrozienok. Dostanete ho kúpiť aj s ananásom a orechmi.

Cena: 1,09 € / 300 g, Lidl

Koláče, palacinky, knedličky

Pilos Tvaroh

Pilos Tvaroh v 500 gramovom balení je jemný, roztierateľný a výrobca ho odporúča využiť najmä pri príprave tvarohových koláčov, palaciniek a knedličiek. Na obale nájdete aj recept na tvarohovú náplň do koláčov. Pretože tento tvaroh neobsahuje žiadne pridané príchute, môžete ho tiež použiť ako základ do tvarohových nátierok.

Cena: 1,29 € / 500 g, Lidl

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *