Lopta na výrobu zmrzliny

To, že si môžete pripraviť zmrzlinu aj sami doma, je známe každému. No stojí vás to mnoho síl, veľa mixovania, miešania, primiešavania a dlhého mrazenia. Pri tomto opise, je jasné, že si väčšina maškrtníkov radšej zájde zmrzlinu kúpiť do najbližšieho obchodu.

Existuje však ľahký a zároveň aj zábavný spôsob na prípravu zmrzliny. Lopta na prípravu zmrzliny vám vykúzli tú najchutnejšiu zmrzlinu za 20 minút. Do jedného konca lopty nasypete ingrediencie na prípravu zmrzliny, napríklad na čučoriedkovú zmrzlinu budete potrebovať 250 ml smotany na šľahanie, 100 g čučoriedok, 3 žĺtky, 1 vanilínový cukor. Do druhého konca dáte ľad. Zmrzlina sa formuje jednoduchým otáčaním lopty. Môžete ju kotúľať, no kopať do nej sa neodporúča. Konzistencia zmrzliny závisí od množstva ingrediencií a ľadu, od vonkajšej teploty a od frekvencie miešania. Balenie obsahuje loptu, náčinie na otváranie, návod a recepty na prípravu zmrzlín.

Verte, že táto lopta vám už nikdy nedovolí nakupovať zmrzlinu v obchode. Čerstvú zmrzlinu môžete pripraviť aj pred vašimi hosťami. Určite sa im zapáči tento zábavný spôsob na prípravu zmrzliny.

lopta1

lopta-2

lopta-3

lopta4

lopta5

lopta7-300x300

Autor: Dads
Zdroj: vtipnedarceky.sk
Foto: vtipnedarceky.sk, firebox.com

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *