McDonald’s rozširuje ponuku doručovaných jedál o raňajky

Služba McDelivery ponúka v Bratislave a Košiciach už aj raňajkové menu

Bratislava, 2. február 2021 –  Už vyše roka si môžu zákazníci objednávať ponuku obľúbených jedál z McDonad’s cez doručovaciu službu McDelivery. Horúcou novinkou je rozšírenie ponuky o raňajkové menu, ktoré je už  dostupné pre vybrané lokality  v Bratislave a v Košiciach. Zákazníci si tak môžu od ôsmej hodiny ráno objednať teplé raňajky až ku svojím dverám. Doručenie zabezpečuje partnerská doručovacia služba Wolt. 

Spoločnosť McDonald’s sleduje preferencie zákazníkov a reaguje na aktuálne trendy v oblasti gastronómie. Po minuloročnom spustení doručovacej služby McDelivery, ktorá je momentálne dostupná už v štyroch mestách na Slovensku, sa spolu s doručovacou službou Wolt dohodla na rozšírení ponuky jedál o raňajkové menu. To v ponuke reťazca na stránke a v aplikácií Wolt doposiaľ nebolo dostupné. Svoje prvé jedlo dňa si tak môžu zákazníci v Bratislave a v Košiciach vychutnávať už aj z pohodlia obývačky či priamo z postele. Jedná sa vôbec o prvú službu doručenia raňajok ku dverám zákazníka. 

Neustále sa snažíme zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť našich produktov. So spoločnosťou Wolt úspešne spolupracujeme už vyše roka, počas ktorého sa nám podarilo spoločne pripraviť a doručiť viac ako 120-tisíc objednávok v rámci 4 slovenských miest, kde službu McDelivery aktuálne poskytujeme. Rozširujeme nielen rozvozové zóny, ale aj ponuku jedál, ku ktorej nám od februára pribudlo aj kompletné raňajkové menu, “ hovorí Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s Slovakia.

...

Z ponuky obľúbeného reťazca sú dostupné všetky jedlá z bežnej raňajkovej ponuky, ktoré sa predávajú aj priamo v reštauráciách. Zákazníci si môžu pochutiť na vajíčkových dobrotách, ktoré sa pripravujú zo 100 % podstielkových GMO-free vajíčok dodaných slovenskou farmou Babičkin dvor. Klasickú ponuku dopĺňajú aj toasty, McMuffin a bagel. Pre hladošov je k dispozícií McCountry Breakfast, burger s dvomi plátkami bravčového, a pre maškrtné jazýčky jogurt či croissanty. Syrových nadšencov poteší najmä lokálna klasika  McMuffin Lučina.

Objednávky si môžu zákazníci v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedenej reštaurácie v aplikácii Wolt alebo na stránke Wolt, a to v každý pracovný deň i cez víkend, v čase od 8:00 hod. do 10:15 hod. Kuriéri z Woltu doručia raňajkové menu k zákazníkovi približne do 30 minút. 

Dopyt po dovoze jedla až ku dverám je aj z dôvodu opatrení spojených so zákazom vychádzania naozaj vysoký.  “Rozšírenie služieb Woltu o donášku raňajok je krok, po ktorom bol dopyt a na ktorý sa veľmi tešíme, veríme, že sme týmto rozhodnutím potešili mnohých zákazníkov. Tešíme sa, že naša úspešná spolupráca s McDonald’s pokračuje aj v tomto roku a spoločne vieme prinášať aj takéto novinky,” doplnil  Tomáš Beniak, nový generálny riaditeľ Wolt na Slovensku.

Pre zákazníkov, ktorí preferujú nákup priamo v reštauráciách, sa nič nemení. Prevádzky sú za sprísnených opatrení aj naďalej otvorené počas bežných otváracích hodín a služba McDrive je dostupná pre všetkých motoristov.

O spoločnosti McDonalds Slovensko

Spoločnosť McDonald’s pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Prvá reštaurácia bola otvorená v októbri v Banskej Bystrici. V novembri roku 2003 vznikla na Slovensku charitatívna organizácia Ronald McDonald House Charities. Na Slovensku McDonald’s prevádzkuje 35 reštaurácií, z ktorých je 16 v Bratislave a ostatné sa nachádzajú v Banskej Bystrici, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Martine, Nitre, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene, Žiline a na diaľničnom úseku R1 exit Beladice. Súčasťou 28 reštaurácií je obľúbený koncept McCafé, ktorý sa predstavil v roku 2009. V minulom roku začal McDonald’s na Slovensku postupne meniť a modernizovať prevádzky na reštaurácie novej generácie. V celonárodnej ankete Najzamestnávateľ za rok 2019 sa spoločnosť McDonald‘s Slovensko umiestnila na 1. mieste v kategórii Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo, a obhájila tak svoje víťazstvo z roka 2018. Od začiatku roka 2020 rozširuje McDonald’s cez vybrané reštaurácie doručovaciu službu McDelivery. 

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *