ČlánkyPR články a tlačové správyTop

Nové kura v Mekáči: McCrispy musíte ochutnať

Nová ikona medzi kuracími burgermi dorazila do slovenských reštaurácií McDonald’s. McCrispy prekvapí poriadnym kusom chrumkavého kuracieho prsa v nadýchanej žemli, ktoré je doplnené medovo-horčicovou omáčkou a ľadovým šalátom. McCrispy nie je limitovaná ponuka, ale nová stálica McDonald’s menu.

Po úspechu na zahraničných trhoch dorazil na Slovensko nový burger, ktorý by mal vyskúšať každý pravý milovník kuracieho mäsa. McCrispy sa zaraďuje medzi ďalšie legendárne produkty ako Big Mac alebo McNuggets. Najväčšia svetová sieť reštaurácií tak reaguje na stále väčší dopyt zákazníkov po kuracom mäse, vysvetľuje marketingový riaditeľ McDonald’s pre Česko, Slovensko a Ukrajinu, Martin Troup: „Obľuba kuracieho mäsa stále rastie, a to aj na Slovensku. 4 z 10 objednaných burgerov je v tejto chvíli práve s týmto druhom proteínu. McCrispy sa stáva globálnou ikonou našej ponuky po celom svete a nemôžeme sa dočkať, až si získa aj srdcia našich zákazníkov na Slovensku.“

McCrispy ponúka chrumkavé kuracie prso v novej nadýchanej žemli s makom a sezamom, čerstvý ľadový šalát a skvelú medovo-horčicovú omáčku. Oddnes je burger v predaji vo všetkých slovenských reštauráciách McDonald’s. Zákazníci si ho môžu objednať aj prostredníctvom služieb McDelivery alebo MyOrder v aplikácii.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *