Príroda ťa zabaví v novej HERBAL vodke

Hudobný beat vytvorený z frekvencií rastlín? Áno, je to možné. Sleduj viac v novej kampani Nicolaus HERBAL Vodky a bav sa prírodou. Novinka obľúbenej značky Nicolaus Vodka ťa pozýva k novým zážitkom a zábave s partiou kamarátov.

STN Herbal Baza 3DVychutnaj si dúšok čistej prírody v Nicolaus HERBAL Vodke Baza&Mäta alebo Nicolaus HERBAL Vodke Horec a privíta ťa svet plný dosiaľ nepoznaných chutí.  V Nicolaus HERBAL VodkeVodka Herbal sa stretli v dokonalom mixe jemná striebrom filtrovaná vodka, prírodné bylinné arómy, krištáľovo číra tatranská voda a nižší obsah cukru.

Nová línia najpredávanejšej slovenskej párty vodky otvára dvere do celkom novej dimenzie. Do sveta prírody a čistej zábavy v harmonickom spojení s energickou hudbou. Exkluzívne pre vodku s bylinkami ju vytvoril známy slovenský producent Peter Pann, ktorý zahviezdil aj vo video spote.

„Zistenie, že každá rastlina vydáva frekvenciu, ktorá sa nachádza aj v hudbe, je fascinujúce. Preto sme rozvinuli myšlienku, že čistá zábava je všade okolo nás, či v prírode alebo v tanečnom klube. Nicolaus Vodka je hlavne o neobyčajnej zábave s priateľmi, preto je pre nás prepojenie prírody, frekvencie a hudby jasnou kombináciou,“ hovorí Martin Michelík, brand manažér Nicolaus Vodky.

Inšpiruj sa spotom plným tajomnosti, svetiel a zaži aj ty čistú zábavu na tých najneočakávanejších miestach.

 Video: https://www.youtube.com/watch?v=cOfgXjrcXRo

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *