Rýchlovarná kanvica – keramická, kreatívna, či s reguláciou teploty?

Rýchlovarná kanvica je užitočným pomocníkom, ktorého nájdeme takmer v každej kuchyni. Či už si pripravujeme čaj, kávu alebo “hrnčekový” puding, oceníme praktické a rýchle ohriatie vody. Pri výbere kanvice hrajú úlohu nielen technické parametre, ale aj vzhľad. Môžeme ju farebne zladiť s kuchyňou, či vybrať zaujímavý kúsok, ktorý zaujme každého hosťa. Pre gazdinky sme si s prichádzajúcou jeseňou pripravili niekoľko tipov. 

Keramická rýchlovarná kanvica

Kanvice z keramiky sú nádhernou kombináciou modernej technológie a umenia. Svoju kuchyňu môžete rozveseliť “litrovkou” s kvetinovým vzorom od českej značky Concept. Je vyrobená z kvalitného keramického materiálu, má dvojnásobný bezpečnostný systém, automatické vypínanie a je veľmi tichá. Keďže ide o keramiku, takáto kanvica je o niečo ťažšia ako jej kolegyne z iných materiálov.

keramická rýchlovarná kanvicaKeramická kanvica Concept RK0010 – pozrite si ju v eshope.

Ak máte kreatívnu dušu, alebo hľadáte originálny darček, máme pre vás zaujímavý nápad. Darujte kanvicu, ktorú si môže jej nový majiteľ vymaľovať podľa vlastných predstáv! Takémuto pomocníkovi do kuchyne by sa určite potešili aj vaše deti, užijete si veľa zábavy pri spoločnom kreslení a kanvicu budete spoločne dennodenne používať. Kanvica je vyrobená z kvalitného a vysoko hygienického materiálu. V balení nájdete set so 6 farbami. Kanvicu stačí po vyfarbení nechať sušiť dva dni pri izbovej teplote.

keramická kanvica maľovanieKeramická rýchlovarná kanvica Concept RK0015 Creative – pozrite si ju v eshope.

Nerezová elegancia

Ak sa vám viac páčia jednoduché tvary a uprednostňujete kovový materiál, môže vás zaujať rýchlovarná kanvica ECG v hnedej metalickej farbe. Vďaka nerezovému prevedeniu je kanvica odolná a má vyberateľný filter, ktorý zachytí usadeniny vodného kameňa. Samozrejmosťou je skrytá špirála.
ecg-rk-1795-st-coffee-rychlovarna-kanvica-detailNerezová rýchlovarná kanvica ECG RK1795 – pozrite si ju v eshope.

Praktická kanvica s reguláciou teploty 

Pri príprave detských kašičiek, zeleného čaju či zalievaní kávy nie je vždy vhodné použiť prevarenú vodu zohriatu až na 100 °C. Dizajnová nerezová rýchlovarná kanvica Isabela s elegantným bielym alebo čiernym opláštením vo vysokom lesku je skvelým riešením. Kanvica disponuje plynulou reguláciou teploty ohrevu vody na 30 až 100 ° C. Ohriatie je veľmi rýchle a s funkciou KEEP WARM budete mať vodu v požadovanej teplote ešte niekoľko minút.

Trojnásobný bezpečnostný systém aktivuje bezpečnostnú kontrolku pri prehriatí kanvice, pri chode naprázdno alebo v prípade odobratia kanvice z podstavca. Kanvica má svetelnú a zvukovú signalizáciu a automatický systém vypínania. Aktuálnu teplotu vody môžete kontrolovať na LCD displeji.

eta-1587-90000-isabela-rychlovarna-kanvica-cierna-2smallRýchlovarná kanvica ETA Isabela – pozrite si ju v eshope.

V širokej ponuke rýchlovarných kanvíc nájdete rôzne materiály, rozmery, farby. Veríme, že sa vám podarí vybrať si tú ktorá bude pre vás tá naj a želáme krásne jesenné dni strávené aj pri dobrom čaji či káve.

Ilustračná fotografia: Pixabay.com

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *