Vychutnajte si veľkonočné tradície!

Nežné dekorácie, voňavé jarné kvety, čokoládové či maľované vajíčka. Sviatočný stôl a blízkosť rodiny. To je atmosféra veľkonočných sviatkov. Osviežte ju lákavými dobrotami od majstrov pekárov z Penam. Zostane vám viac času na príjemné veci.

Vláčne kakaové cesto naplnené tvarohovo-kokosovou náplňou. Delikátna harmónia chutí, ktorá vás dostane! Zo srdca sladký Dark  je doslova horúcou Penam novinkou z radu výrobkov  Zo srdca sladké. Už aj na pohľad efektný závin prekvapí bohatou, lahodnou a šťavnatou náplňou 50 %. Je to skvelý tip na veľkonočné sladké raňajky po veľkonočnom pôste. Chutne a dekoratívne doplní tiež každú veľkonočnú misu s koláčikmi.

 Orientačná cena: 1,70 € / 300 g

Bábovka, to je skrátka klasika. Máte radšej nadýchanú z piškótového cesta, alebo ľahučkú mramorovú v kombinácii svetlého a kakaového cesta s tmavou polevou? V sérii výrobkov Zo srdca sladké nájdete Bábovku piškótovú aj Bábovku mramorovú. Obe chutia ako od mamičky, vďaka overenej tradičnej receptúre a čerstvým vajíčkam, ktoré dodávajú cestu vláčnosť. Vychutnajte si ich so šálkou kávy alebo čaju. Ozdobené kopčekom šľahačky a čerstvým ovocím sú delikátnym dezertom.

Orientačná cena Bábovka piškótová: 4,89 € / 350 g

Orientačná cena Bábovka mramorová: 4,89 € / 350 g

Bez torty by sa vám veľkonočné sviatky nerátali? Pekári mysleli aj na vás. V rade dezertov The Sweet Bakery ponúkajú dekoratívne, prémiové torty, ktoré dotvoria sviatočnú atmosféru. A ocení ich aj ten najväčší gurmán s maškrtným jazýčkom. Torta s čokoládovým mousse, teda s čokoládovou penou, je ľahučká ako obláčik a jedinečnú chuť jej dodáva čokoláda špičkovej kvality. Menšia Torta s bielym čokoládovým mousse zasa oblaží chuťové poháriky všetkých milovníkov bielej čokolády. A práve preto, že je menšia, v exkluzívnom balení môže byť tiež originálnym sladkým darčekom, alebo tipom na veľkonočné maškrtenie vo dvojici.

Orientačná cena Torta s čokoládovým mousse: 14,99 € / 850 g

Orientačná cena Torta s bielym čokoládovým mousse: 5,29 € / 220 g

Zajačik, ovečka alebo kuriatko? Najmenší kúpači si môžu vybrať z veselých pestrofarebných obalov ten, ktorý sa im najviac páči. V každom z nich sa ukrýva Penam Veľkonočný perník,  ktorý je vždy chutnou súčasťou veľkonočnej výslužky. Mäkučké perníkové cesto s obľúbenou ovocnou náplňou ich poteší. 

Orientačná cena: 0,35 € / 60 g

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *