Blíži sa deň detí. Akým darčekom potešíte svoju ratolesť úplne najviac?

Medzinárodný deň detí je za dverami a pre každého rodiča predstavuje príležitosť rozžiariť detské očká.  Okrem poriadnej dávky lásky, radosti a svojho času by sme v tento deň nemali zabúdať ani na milé slovo, pohladenie a malý darček. Vaše deti si to zapamätajú a určite sa vám aj odvďačia. Ukážte svojej ratolesti, že na ňu myslíte a podarujte jej niečo, čo ju naozaj poteší. Akým darčekom sa vám to určite podarí? Máme pre vás niekoľko tipov.

Zaostrené na najmenších

Ak máte dieťa predškolského veku, s dilemou pri kúpe darčeku si v tomto prípade až tak hlavu lámať nemusíte. Táto skupinka detí býva najvďačnejšia a svojim úsmevom šetriť určite nebude. Chcete byť tým najlepším rodičom na svete? Prečítajte svojej ratolesti peknú rozprávku, no príbeh podporte malým divadielkom s plyšovými hračkami a v prípade chlapcov napríklad autíčkami. Strávite tak so svojou ratolesťou čas, dáte jej pekný plyšový darček a navyše sa pritom spolu aj zabavíte.


Športu zdar!

Detská izba plná plagátov futbalistov, volejbal na každodennom poriadku a v chodbe kolobežka? V dnešnej dobe si môžete pogratulovať, pretože ak vaše dieťa nesedí niekoľko hodín denne pred počítačom alebo neleží s mobilom v ruke, ste šťastným rodičom a určite by ste v tom mali svoje dieťa podporovať. Ak ste opačný prípad, je čas vášmu dieťaťu ukázať, že voľný čas sa dá stráviť aj inak. Napríklad sa skúste spolu ponaháňať na kolobežke alebo zahrať sa spolu s nimi rôzne typy loptových hier.


Deň detíNič nepoteší detskú dušu viac
ako hry a poriadne šantenie s kamarátmi ukončené sladkým občerstvením. Pre rodiča síce trošku namáhavá činnosť, no pre deti to pravé orechové. Najskôr vybiť energiu, potom riadny sladký prísun späť. Hravé dobroty na stole, čokoládky pre maškrtné jazýčky, lízanka každého druhu a poriadna misa ovocia. Medzinárodný deň detí bude tentokrát v pracovný deň, štvrtok. To však vôbec nevadí! Spojte kúpu darčeka s každodenným nákupom do domácnosti a problém máte vyriešený. Široký sortiment hračiek, detských športových potrieb, ale aj sladkostí nájdete v Kauflande.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *