Deň svätojurských pivníc 2020

Deň svätojurských pivníc 2020 sa už tradične uskutoční v posledný januárový víkend  24. – 25. januára 2020. Na návštevníkov 13. ročníka tohto podujatia čaká 30 pivníc, ktoré budú otvorené v piatok a sobotu od 12:00 do 20:00 h.

Vybrané pivnice budete môcť navštíviť aj po skončení podujatia. Vzhľadom k obmedzenej kapacite pivníc je pre každý z týchto dvoch dní vydaný limitovaný počet vstupeniek platných iba počas jedného z festivalových dní.

Cena vstupenky je 30 EUR. Súčasťou vstupenky je kapsička, degustačný pohár, mapa pivníc a kupóny na nákup vína v hodnote 15 EUR.

Ako každý rok, aj teraz sa dajú vstupenky kúpiť aj vo forme darčekových poukazov. Dostanete ich vo ViNOCENTRE (PO-PIA 17-21 h, SO-NE 13-19 h) vo Svätom Jure. Poukazy je potrebné od 13. januára 2020 vymeniť za kapsičku a pohár vo ViNOCENTRE, alebo v deň podujatia vo vinárstve Dubovský&Grančič.

Rezervácia a predaj vstupeniek funguje aj cez mobilnú aplikáciu a web Wisomm.

Lístky si však môžete zakúpiť aj bez rezervácie. Vo Svätom Jure budú od 7. januára 2020 vstupenky v priamom predaji bez predchádzajúcej rezervácie vo Vinárstve Dubovský&Grančič (Zuby 393), v obchode Gazdova špajza (Prostredná 13) a vinotéke Vinárstva Bognár (Prostredná 42 – Piaristický kláštor). Organizátor upozorňuje, že platba je možná len v hotovosti a lístky budú k dispozícii do vypredania zásob.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *