Fit dezerty – 5 tipov na maškrtenie bez výčitiek

Leto sa blíži, ortuť na teplomeri stúpa a sukne sa skracujú. Onedlho začne sezóna kúpania a slnenia sa. Ak ste si dali na začiatku roka predsavzatie stratiť na váhe, máme pre vás skvelé tipy na sladké a fit dezerty, pri ktorých nepriberiete zbytočné prázdne kalórie. 

Občas má človek chuť na niečo sladké, no ak drží diétu, je to pre neho výzva ako bič. Nezhrešiť, no zároveň uspokojiť chuťové poháriky, žalúdok a v neposlednom rade hlavu. Ako na to? Niekedy stačí siahnuť po jablku, jahodách či inom ovocí. No niekedy je túžba a chuť na sladké až príliš mocná. Čo v takom prípade? Nemusíte siahať hneď po veterníku s tým, že po zjedení posledného sústa upadnete do depresie. Našťastie sú tu recepty na fit dezerty.

Čo sa týka sladkého zhrešenia, existujú alternatívy, ktoré sú zdravé, vhodné do diét a najmä, sú sladké. V tomto článku vám preto ponúkame 5 výborných tipov na skvelé fit dezerty, ktoré si môžete dať bez výčitiek.

Páčia sa vám naše tipy na fit dezerty? Podporte ich zdieľaním na Facebooku 🙂 Ďalšie zaujímavé aj fit recepty nájdete na našom webe nazjedenie.sk v sekcii recepty.

BONUS:

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *