NezaradenéPR články a tlačové správy

Lidl novinky: Obdarujte svojich blízkych aj mimo Vianoc

Vybrať ten správny darček pre rodinného člena vie byť niekedy poriadne náročné a najmä v aktuálnej situácii, kedy je najlepšie objednávať tovar radšej online s doručením až do domu. Ak ste náhodou nestihli zohnať čo ste plánovali, nezúfajte. Pripravili sme si pre vás tipy pre celú rodinu, ktorými sa môžete inšpirovať a potešiť niekoho aj v iný deň, ako len na Vianoce. Všetky produkty sú dostupné na Lidl Eshope – https://www.lidl-shop.sk/.

Pre tínedžerov

Čím potešiť vaše ratolesti? Napríklad slúchadlami Silvercrest s pozláteným 3,5mm konektorom, ktoré sa dajú jednoducho poskladať. Slúchadlá príjemne sedia na hlave a poskytujú nielen komfort pri nosení ale aj výborný zvuk. Alebo stavte na bezdrôtovú nabíjačku v dvoch farebných verziách, s protišmykovou gumou, ktorá je kompatibilná so všetkými smartfónmi (Apple, Android a iné Qi). Elegantný, kompaktný dizajn skvelo zapadne do akejkoľvek izby dopĺňa indikátorová LED lampa.

Pre rodinnú pohodu

Dokonalú filmovú atmosféru pri pozeraní filmov či seriálov dokážete vytvoriť s inteligentným LED svetelným pásom. Aby ste mohli tráviť viac času v úzkom kruhu blízkych, nechajte stroj upratovať za vás. Silvercrest robotický vysávač sa jednoducho ovláda a ľahko vyčistí aj ťažko dostupné miesta.  

Pre domácich majstrov

Potešte domácich majstrov robustnou brúskou s kvalitným diamantovým brúsnym kotúčom. Vďaka kotúču ľahko nabrúsite čepele, vrtáky či dláta a má dokonca nadstavec aj na nože a nožnice. Alebo darujte kvalitne spracované nástrčné kľúče, ktoré sa dajú využiť na opravu áut, v dielni či pri záujmovej činnosti. 

 

Pomocníci do kuchyne

Uľahčite si aktivitu v kuchyni napríklad s kuchynským robotom, ktorý za vás vymiesi a vymixuje cestá. Až 10-stupňové nastavenie rýchlostí a chránič proti postriekaniu a prehrievaniu robia z kuchynského robota skvelý doplnok do kuchyne, ktorý vám šetrí čas. Alebo si pripravte chutný a najmä zdravý snack pre celú rodinu pomocou sušičky ovocia. Sušička je vhodná na racionálnu prípravu sušeného ovocia, zeleniny, bylín či dokonca rýb a mäsa, napríklad na Beef Jerky. 

 

 

Cena: SILVERCREST® Slúchadlá SKH 64 D3, 7,99 € 

SILVERCREST® Bezkáblová Qi nabíjačka, 12,99 €

Cena: SILVERCREST® Robotický vysávač SSRA1, 179 €

Cena: LIVARNOLUX® LED svetelný pás Zigbee Smart Home, 2 m, 26,99 €

Cena: Parkside brúsna stanica PSS 65 B1, 19,99 €

PARKSIDE® Súprava nástrčných kľúčov, 94-dielna, 49,99 €

Cena: SILVERCREST® Kuchynský robot Profi – červená, 109 €

Cena: SILVERCREST® SILVERCREST® Sušička ovocia SDA 350 A2, 44,99 €

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *