Lidl novinky: Vaša pokožka si zaslúži výnimočnú starostlivosť

Naša pokožka počas zimných mesiacov dostáva poriadne zabrať. Striedanie studeného vzduchu s vykúrenými miestnosťami má za výsledok suchú a namáhanú pokožku nielen na tvári, ale aj na tele. Prinášame vám tipy, ako sa starať o vaše telo zvonka počas zimy.

Nová rada prírodnej, vegánskej kozmetiky Cien SKIN FOODIES predstavuje unikátnu starostlivosť o telo. Všetky produkty obsahujú min. 90% prírodných zložiek. Prečo názov Skin Foodies, teda jedlo pre pokožku? V týchto produktoch sme sa inšpirovali kuchyňou a ingredienciami bohatými na vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré zabezpečia príjemnú a prirodzenú starostlivosť o vašu pokožku.

Sprchovací gél

Vyživujúci sprchový gél s babasovým olejom odstraňuje každodenné nečistoty z pokožky. Zároveň ju hydratuje, vyživuje a redukuje pocit napätej či suchej pokožky. Gél navyše neobsahuje mydlo a jeho kvality dopĺňa príjemná vôňa.

Telové mlieko

Telové mlieko s mandľovým olejom hydratuje pokožku a chráni ju tak pred vysušovaním. Mlieko sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a a už po prvom použití zjemňuje pokožku na dotyk. Pravidelné používanie obnovuje pružnosť kože a podporuje jej regeneráciu.

Hydratačný pleťový krém

Hydratačný krém pre normálnu a zmiešanú pleť dodáva pokožke 24-hod. hydratáciu, chráni ju pred vonkajšími vplyvmi a dodáva pocit sviežosti. Obsahuje výťažok z bavlníkových semien, ktorý je bohatý na bielkoviny a uhľohydráty, tým zabezpečuje rovnováhu pokožky. Krém sa ľahko vstrebáva a zanechá pokožku zamatovo jemnú.

Krém na ruky

Chráňte jemnú pokožku na rukách, ktoré sú v súčasnej situácií vystavené rôznym podmienkam – od chladného počasia až po vysušujúce antibakteriálne gély. Vyberte si z troch druhov krémov s vyše 95% prírodnými zložkami. Hydratačný krém s extraktom zo zeleného čaju zanecháva pokožku  vyživovanú, hebkú na dotyk a prináša úľavu od podráždenia pokožky. Omladzujúci krém obsahuje extrakt z divokej ruže, pokožku vypína. Vyživujúci krém s extraktom z papáje regeneruje drsnú a poškodenú pokožku, čím prinavracia komfort vaším rukám.


Cena: Sprchovací gél, 200 ml, 1,49 €, Lidl          
Cena: Hydratačný pleťový krém, 50 ml, 2,49 €, Lidl      
Cena: Telové mlieko, 200 ml, 1,99 €, Lidl
Cena: Krém na ruky, 50 ml, 0,89 €, Lidl   

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *