PR články a tlačové správyTipy na nákup

Lidl tipy: Sladký a láskyplný Valentín

Valentín je len raz v roku, ale prečo si neužiť dni plné lásky a milých darčekov aj inokedy? Inšpirujte sa tipmi z bohatého valentínskeho sortimentu za skvelé ceny v sieti predajní Lidl od 5. februára.

 

For you Choux Buns with cherry & creamfilling
Mrazené veterníčky z nadýchaného cesta, plnené sviežou višňovou náplňou a lahodným vanilkovým krémom, spríjemnia každú valentínsku oslavu. Nájdete ich v mraziacich boxoch vo vašom Lidli.
Cena: 3,99 € / 400 g, Lidl

 

 

For you Strawberry Heart
Nie je to ľadové srdce, ale efektná chutná zmrazená torta. Vychutajte si ju spoločne s pohárom správne vychladeného sektu alebo šálkou horúcej voňavej kávy. A pretože v mrazničke vydrží dlhšie, „Valentína“ môžete spolu prežiť aj inokedy. Cena: 5,55 € / 700 g, Lidl

 

 

 

 

For you With Love
Toto je jednoznačné vyznanie – dóza v tvare srdca so želé cukríkmi s čerešňovou šťavou v tvare srdiečok a názov „ S láskou“… Čo viac si môžete priať?
Cena: 2,49 € / 500 g, Lidl

Ernesto Šálky
Privstaňte si 14. februára o čosi skôr a hoci je pracovný deň, užite si s partnerom už valentínske ráno a vypite si šálku chutného čaju alebo raňajkovej kávy z originálnych šálok. Ernesto šálky z kvalitného porcelánu pre neho a pre ňu vás príjemne naladia na celý deň. V trojdielnej súprave dopĺňajú šálky aj porcelánové lyžičky s odkladacími tanierikmi.
Cena 3-dielna súprava: 7,99 €, Lidl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *