Prekvapenia do mikulášskej čižmičky

Malí, aj veľkí, všetci máme radi prekvapenia. Preto 6. decembra ráno nazeráme do vyčistených čižiem, či na nás Mikuláš nezabudol a priniesol nejaké dobroty. Lidl aj tento rok prináša bohatý sortiment tých najlepších maškŕt za skvelé ceny pre deti aj dospelých. Vyberte pre vašich najbližších tie, ktoré majú najradšej.


Marcipanove-zemiaky-small-238x300Favorina Finest Marzipan 
– chrumkavé toliare sú oblievané kvalitnou mliečnou čokoládou, plnené pravým marcipánom a ovocnou plnkou. Vybrať si môžete marcipán so šťavnatou pomarančovou, slivkovou alebo višňovou náplňou. Spojenie marcipánu s ovocím a čokoládou je ozajstnou delikatesou. V balení nájdete 10 samostatne balených toliarov.

Cena: 2,99€ / 300 g

Favorina Marzipan Potatoes – potešia všetkých milovníkov čistého, pravého marcipánu s mandľami. Sú také dobré, že deti sa určite nebudú hnevať, ani keď im poviete, že ich do čižmičky vložili čertíci, aby sa polepšili.

Cena: 0,99€ / 100 g

Favorina Dominosteine – trojvrstvové domino kocky tvorí výnimočne chutná kombinácia perníka, ovocnej náplne a persipánu, ktorý chutí podobne ako marcipán . Sú obliate mliečnou alebo horkou čokoládou. Ak ich vložíte do papierových košíčkov, môžete ich ponúknuť ako vynikajúcu vianočnú cukrovinku.

Cena: 1,29 € / 150 g

Favorina Poppy Seed Stollen – vianočná štóla s makovou plnkou a hrozienkami možno nie je typická sladkosť do mikulášskeho balíčka, ale určite poteší a môžete ju ochutnať hneď na mikulášske raňajky so šálkou kávy či čaju. Štólu dostanete kúpiť aj s orieškovou plnkou a marcipánom.

Cena: 1,99 € / 500 g

Favorina Mikuláš – v žiadnej čižmičke by nemal chýbať Mikuláš zo skutočne kvalitnej čokolády. V ponuke Lidl nájdete Mikuláša z mliečnej čokolády, zdobeného bielou a horkou čokoládou, alebo z horkej čokolády (50 % kakaa), zdobeného mliečnou a bielou čokoládou.

Cena: 1,99 € / 200 g

Favorina Choco Lolly – je set obľúbených lízaniek z pravej mliečnej čokolády, niektoré ozdobené bielou čokoládou. V balení je desať kusov s veselými obrázkami snehuliakov alebo zvieratiek, ktoré môžu deti využiť aj ako predlohu na kreslenie veselých zimných obrázkov.

Cena: 1,29 € / 150 g

Sweet Home vianočné kokosové salónky – krásneozdobia váš vianočný stromček. Lahodná kokosová plnka je obalená v horkej čokoláde. V ponuke Lidl nájdete viacero príchutí v rôznofarebných obaloch.

Cena: 1,79 € / 350 g

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *