Svadobný deň – kvetinový štart

V okamihu, keď muž požiada ženu o ruku a ona odpovie „áno“, získava jedinečný kľúč k jej srdcu. Tento poklad by mal strážiť ako oko v hlave, aby sa nestalo, že sa opäť uzatvorí a majiteľka vymení zámku. V momente, kedy muž navrhne „bude z teba moja žena, budeš pani môjho mena“, stoja snúbenci pred radom neľahkých svadobných príprav. Recept na dokonalú svadbu neexistuje, rovnako, ako ani ten na večnú lásku. Každému vyhovuje niečo iné. Sme rôzni a máme rozdielne sny. No ak bude láska vaším každodenným chlebom, porozumenie maslom a tolerancia medom, tak ste na dobrej ceste k šťastnému životu.

Svadobný deň je len kvetinami ovenčený štart, po ceste vás čaká mnoho prekážok, ktoré musíte ustáť, aby ste spoločne vkročili do vytúženého cieľa. Aby bol však váš štart krásny a inšpirujúci, aj v prípade, keď si odmyslíte kvetinovú výzdobu, nemali by ste všetko niesť na svojich pleciach.

Ak bývate v Martine alebo ste uvažovali, že vhodnou kombináciou by bola svadba Martin a „vaša maličkosť“, tak sa vám ponúka výborne riešenie v podobne príjemného penziónu Turčiansky dvor v Košťanoch nad Turcom. Profesionálny personál vás odbremení od mnohých organizačných starostí. Na čo by ste však nemali zabudnúť, aby vašej svadbe nič nechýbalo? Okrem oblečenia (svadobné šaty, šaty na prezlečenie po polnoci, pančuchy, topánky, spodná bielizeň, podväzky, oblek, košeľa, kravata a pod.) by ste mali tiež zvoliť správne doplnky. Na obrade by nemal chýbať vankúšik, krížik, výzdoba, ktorá poteší oči i dušu a samozrejme obrúčky. Hostina je už priestorom pre organizovanie profesionálnym tímom. Sálu by mala dopĺňať výzdoba, svietniky a sviečky, konfety, darčeky pre hostí, menovky, etikety na víno, zákusky, ovocie a pod. A čo spomínané kvety? V prvom rade je to kytica pre nevestu, pierko pre ženícha, otcov a svadobčanov, kytice pre mamy, košíčky alebo kytice pre družičky, kvety do kostola a do sály. Bez akých služieb sa váš veľký deň nezaobíde? Iste neobídete kaderníčku, manikúru, fotografa, kameramana, DJ alebo hudobnú skupinu, starejšieho, prípadne solárium, vizážistu či požičovňu svadobnej limuzíny.

Kedysi sa pred svadbou vypekalo, organizovali sa rodinné zabíjačky a všetko tak zostávalo na starosti nevestiných a ženíchových blízkych. Dnes žijeme modernú dobu, kedy nie sme nútení ísť do všetkého sami. Je tu veľa možností a jednou z nich je aj objednať si miesto, na ktoré stačí iba prísť a čaká vás hotová hostina. Ak uprednostňujete kvalitu za dobrú cenu pred luxusom a predstava svadba Martin sa Vám pozdáva, tak neváhajte a kliknite TU.

Spomienky sú ako naše doklady, bez nich strácame identitu. Práve preto by sme si ich mali strážiť ako ten najvzácnejší dar. Aby vašu svadbu sprevádzali len krásne okamihy, tak majte pred sebou jediný cieľ a to spojenie dvoch milujúcich sa ľudí do manželského zväzku. Všetko ostatné je síce dôležité, ale proti tak silnej energii, akou je láska, nepodstatné.

Želáme, aby mala vaša rozprávka taký koniec, aký mala začiatok, keď ste tak krásne prešli svadobným štartom.

PR článok
Foto: ilustračné, sxc.hu

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *