Trojka z kuchyne: speváčka Kristína Peláková

Mladá, krásna a talentovaná. Kristína Peláková je známejšia predovšetkým pod svojím umeleckým menom Kristína. Do hláv sa Slovákom dostala predovšetkým piesňou Horehronie, s ktorou okrem iného reprezentovala v roku 2010 našu krajinu na prestížnej speváckej súťaži Eurovízia.

Touto šou sa však jej spevácka kariéra neodštartovala. Tá začala oveľa skôr. Každopádne, môžeme tvrdiť, že kam speváčka Kristína zavíta, tam svojím krásnym úsmevom a hlasom prináša svojim fanúšikom radosť. A ako jej to ide v kuchyni? To vám prezradí samotná speváčka Kristína, ktorej sme položili naše tri zvedavé otázky z kuchyne. Prečítajte si, či to Kristína vie roztočiť rovnako energicky v kuchyni ako na jej koncertoch.

1. Aká je Vaša najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina v kuchyni?

Priznám sa, že som sa veľmi dlho zamyslela a asi v mojej kuchyni nie je najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina iba jedna. Je toho omnoho viac, čo mi chutí a čo rada využívam. Špaldova múka a kvalitné maslo je u mňa posledné obdobie taký základ, ktorý asi najčastejšie využívam pri varení. Zo špaldovej múky rada pečiem chlieb aj ňou rada zahusťujem omáčky a maslo využívam skoro pri každom jedle, no a niet nad čerstvo upečený chlebík s maslom a soľou 🙂 

speváčka Kristína Peláková

2. Bez akej kuchynskej pomôcky by ste si nevedeli predstaviť varenie?

No asi bez hrnca alebo panvice 🙂 

3. Spomínate si, že by ste ako dieťa mali voči nejakému jedlu averziu? Pretrváva dodnes?

Čo sa týka jedla, tak sa mi žiadna averzia nevybavuje, mala som v podstate rada všetko, čo sa u nás doma alebo u babky varilo. Jediné, na čo som si spomenula, sú rôzne pelendrekové pochúťky, to mi vôbec nechutilo. Neviem, ako je to dnes, či by som to cítila rovnako, pretože táto sladkosť ma nejak od detstva našťastie obchádza 🙂

Dnes nám na naše otázky odpovedala slovenská speváčka Kristína Peláková. Ak sa vám rozhovor páčil, podporte ho svojím zdieľaním na Facebooku. Zaujímajú vás odpovede ďalších známych Slovákov? Pozrite si našu rubriku Trojka z kuchyne.

Ak máte svoj tip, koho by sme mali osloviť, napíšte nám ho do komentára alebo na náš Facebook.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *