Trojka z kuchyne: speváčka Sima Martausová

Obľúbená slovenská pesničkárka a speváčka Sima Martausová si dokáže získať pozornosť svojich fanúšikov už len svojim príjemným úsmevom. Jej piesne sú plné lásky a emócií. Ak k úsmevu a spevu pridá hru na gitare, ktorá je jej neoddeliteľnou súčasťou, publikum jej doslova leží pri nohách. Zo skromnej a nenápadnej speváčky je dnes skromná a usmiata hviezda, ktorá si piesňami podmanila celé Slovensko.

Sima odštartovala svoju kariéru v roku 2009 a odvtedy si na svoje konto pripísala už päť štúdiových albumov a niekoľko ocenení. My sme sa úspešnej speváčky a pesničkárky pýtali na život v kuchyni. Prečítajte si, čo má Sima Martausová najneradšej a čo naopak najradšej 🙂

1. Aká je Vaša najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina v kuchyni?

 Mám rada domáci olivový olej od mojich známych, ktorí mi ho nosievajú z Chorvátska. Na ňom robievam mäso, dávam ho do šalátov, ale niekedy si v ňom aj len tak máčam chlieb:-)

2. Bez akej kuchynskej pomôcky by ste si nevedeli predstaviť varenie?

Ak myslíte pomôcku-nástroj, tak určite je to panvica:-), ak myslíte surovinu, tak si neviem predstaviť variť bez soli. 

3. Spomínate si, že by ste ako dieťa mali voči nejakému jedlu averziu? Pretrváva dodnes?

Dodnes nemám rada mrkvové koláče, ktorých som sa ako malá raz prejedla. 

Dnes nám na naše otázky odpovedala pesničkárka a speváčka Sima Martausová. Ak sa vám rozhovor páčil, podporte ho svojím zdieľaním na Facebooku. Zaujímajú vás odpovede ďalších známych Slovákov? Pozrite si našu rubriku Trojka z kuchyne.

Ak máte svoj tip, koho by sme mali osloviť, napíšte nám ho do komentára alebo na náš Facebook.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *