Valentín – darujte svoj čas a buďte originálni

Valentín. Pre niekoho je to komerčný sviatok umelo vytvorený obchodnými reťazcami na podporu predaja. Pre iného výnimočný deň v roku, kedy si ľudia pripomínajú lásku. Ak patríte k tým druhým a ste veční romantici, čoskoro sa opäť popasujete s neľahkou úlohou, a to nájsť ten správny dar pre vašu milovanú osobu.

Zabudnite na plyšáky, darujte svoj čas

Plyšové srdcia, medvede a iné stvory, čím väčšie, tým lepšie. Zabudnite na ne! Hoci sú ich plné obchody, nemusíte ich kupovať. Skúste sa trošku potrápiť, dať si s darom viac námahy a verím, že vaša milovaná/ý sa vám odmení. Vsaďte napríklad na zážitok. Romantický výlet, víkendový pobyt, či zážitková večera, degustácia vína vo vychýrenej reštaurácii vo dvojici, to je čas, ktorý strávite spolu pri nových zážitkoch a rozhovoroch. Ten bude vždy výnimočný.

Buďte originálni

Ak vaša lepšia polovička predsa len obľubuje viac materiálne dary, aj v tomto prípade sa nenechajte strhnúť davom a stavte na originalitu. Tú rozhodne získate s darčekom, ktorý bude personalizovaný. Skvelým tipom sú čokolády s personalizáciou Chocolissimo. Jedinečné sladké potešenie je zároveň aj afrodiziakom. Valentínske prekvapenie môžete darovať ako fotobonboniéru s vašou spoločnou fotografiou na obale alebo vo forme figúrky na mieru pre partnera.

Pohladiť chuťové poháriky a zároveň vyznať lásku sladkými slovami už môžete cez ChocoTelegram. Zvoľte si vlastný text a nechajte vašu čokoládovú správu doručiť za vás.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *