PR články a tlačové správy

Vianoce plné chutí s Heineken Slovensko

Tmavé pivné špeciály značky Zlatý Bažant, originálny Heineken čapovací súdok, darčekový multipack Krušovice Imperial alebo netradičný radler 0,0% príchute slivka s ďumbierom – to je len malá ochutnávka vianočnej ponuky spoločnosti Heineken Slovensko.

Slovenské Vianoce sú plné tradícií. Jednou z tých najkrajších je posedenie s blízkymi. Častokrát ide o jedinú príležitosť v roku, kedy sa stretneme s priateľmi a širšou rodinou. Čas veľkých zvítaní je ideálnou chvíľou na pohár dobre vychladeného piva. Spoločnosť Heineken Slovensko to veľmi dobre vie, a preto aj tento rok prichádza s bohatou vianočnou nádielkou.

Zlatý Bažant Medový Porter

„Výrazný korenistý buket, primeraná horkosť a lahodná sladová chuť s jemným dozvukom sladkého medu sú výsledkom dodržania tradičných receptúr a kombinácie štyroch druhov výnimočných sladov, vysokého majstrovstva varenia a dodržania správneho času zrenia,“ opisuje Karol France, obchodný sládok Heineken Slovensko, chuťový profil piva Zlatý Bažant Medový Porter. Toto výnimočné 19-stupňové pivo tmavej, takmer až čiernej farby, neodmysliteľne patrí do hurbanovskej rodiny obľúbených pív už od roku 2013, a teraz si ho môžete opäť dopriať v praktickom vianočnom balení.

Obsah balenia: 4 x 330 ml piva Zlatý Bažant Medový Porter

Obsah alkoholu: 6,7 %

Odporúčaná cena: 3,49 Eur

Zlatý Bažant Tmavé Kvasinkové

Pšeničný a štyri jačmenné slady – svetlý, karamelový, bavorský a farebný, to sú slady, ktoré tento rok ochutia Vianoce. Hutná chuť doplnená o ľahké ovocné a banánové tóny, taký je zimný špeciál Zlatý Bažant Tmavé Kvasinkové. Vychutnajte si pohodové sviatočné chvíle s čapovanou novinkou, ktorá je počas zimy dostupná vo vybraných Horeca prevádzkach na celom Slovensku.

Stupňovitosť: 13,9 %

Obsah alkoholu: 5 %

Farba:  tmavá (150 EBC)

Aróma: výrazne karamelová

Zlatý Bažant Radler 0,0% Slivka s ďumbierom

Svieži, 100% prírodný, jedinečný a pritom plný tradičných chutí. Taký je Zlatý Bažant Radler 0,0% Slivka s ďumbierom, ktorý je zimnou limitovanou edíciou v rodine obľúbených radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0%. „Zimný Radler 0,0% sme navarili a namiešali tak, aby chutil rovnako dobre vychladený, ale aj zohriaty. Stačí pridať klinčeky, kúsok škorice, zohriať a z Radleru 0,0% sa stane príjemná nealkoholická alternatíva k vianočnému punču či varenému vínu,“ hovorí Karol France, obchodný sládok Heineken Slovensko.

Obsah: 500 ml

Obsah alkoholu: 0,0 %

Odporúčaná cena: 0,92 Eur

Multipack Zlatý Bažant 12 %

Sedem je šťastné číslo a Zlatý Bažant aj tieto Vianoce prináša rozprávkovú spoločnosť siedmich pollitrových dvanástok. Jemná chmeľová aróma a stredne silná horkosť príjemne doplnia sviatočné leňošenie. V balení sa ukrýva aj originálny darček – krígeľ inšpirovaný črpákmi, ktorý pre značku Zlatý Bažant exkluzívne navrhol sklársky dizajnér Patrik Illo.

 Obsah balenia: 7 x 0,5 l piva Zlatý Bažant 12% a 0,5 l krígeľ

Obsah alkoholu: 4,7 %

Odporúčaná cena: 5,25 Eur

Krušovice Imperial

Krušovice prinášajú aj tento rok kráľovské Vianoce v podobe multibalenia Imperial, ktoré je ako stvorené na slávnostné chvíle. Vychutnajte si ušľachtilý ležiak s vlastnou dušou a dlhoročnou tradíciou z kráľovského pivovaru, nech aj vašim Vianociam kraľuje ten najväčší klenot od kráľa Rudolfa II.

Obsah balenia: 5 x 0,5 l piva Krušovice Imperial a 0,3 l krígeľ

Obsah alkoholu: 5 %

Odporúčaná cena: 4,25 Eur

Heineken čapovací súdok 5 L

Jediný súdok s originálnym výčapným zariadením na slovenskom trhu, ktorý umožňuje vychutnať si zážitok zo skutočného čapovaného piva v pohodlí vášho domova. Načapujte si svetové pivo značky Heineken, prekvapte počas sviatkov vašich najbližších a spríjemnite si spoločne strávené chvíle.

Obsah: 5 l

Obsah alkoholu: 5 %

Odporúčaná cena: 11,99 Eur

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *