ČlánkyMagazínNezaradenéPomocníci do kuchyne

Zľavový kupón pomôže ušetriť aj pri zariaďovaní kuchyne

Kuchyňa je srdcom každého domu či bytu. V tejto miestnosti sa stretáva celá rodina, ktorá si okrem dobrého jedla užíva čas vyhradený pre svojich najbližších. Táto miestnosť by skrátka mala dýchať láskou a domácou pohodou. Ako však zariadiť kuchyňu pekne a funkčne bez toho, aby ste zruinovali rodinný rozpočet? Pomôcť môže aj zľavový kupón.

Kuchyňa nemusí byť drahá, ušetriť môžete kdekoľvek. Ak máte dostatok vkusu, trpezlivosti a času na sledovanie výpredajov v internetových obchodoch, môžete mať peknú kuchyňu skomponovanú z viacerých prvkov, ktoré si zadovážite za minimálne ceny. Okrem toho, že ušetríte, bude vaša kuchyňa jedinečná a originálna. 

Na zariaďovaní kuchyne sa dá pekne ušetriť. Poradíme vám ako. 

Kuchynské spotrebiče 

Ušetriť sa dá aj na kuchynských spotrebičoch. V súčasnosti sú obchody doslova preplnené kuchynskými pomocníkmi, len pozor, aby vaša kuchyňa nebola elektronikou až príliš zbytočne presýtená.

Urobte si zoznam, ktoré spotrebiče najčastejšie v kuchyni využívate a upresnite si finančný limit, koľko chcete na tieto spotrebiče minúť. 

Redukciou spotrebičov budete myslieť aj ekologicky. Určite nepotrebujete waflovač, ktorý počas roka použijete len na Vianoce alebo na výročie. Pri výbere premýšľajte nad využívaním a funkcionalitou spotrebičov.

Kuchynské náčinie 

Varešky, taniere, lyžičky, vidličky, nože … A to nie je ani polovica toho, čo vo vašej kuchyni nesmie chýbať.

kuchynské náčinie

Aby sa z nákupu nestal doslova chaos, opäť si spíšte zoznam, ktorý vám pomôže lepšie sa zorientovať čo všetko potrebujete.

Snažte sa zo zoznamu zbytočne nevybočovať a stavte na nákup toho, čo potrebujete a využijete. Dekoračné či zberateľské kúsky si môžete opýtať, alebo aj sami dopriať, na nejakú špeciálnu príležitosť.

Ušetrite so zľavovým kupónom

Pri nákupe do domácnosti vie pekne pomôcť aj zľavový kupón, ktorý sa dá využiť ako zľava na konkrétny produkt alebo na celý nákup. Ak neviete, kde hľadať zľavové kupóny, skúste napríklad zľavový portál.

Aj keď si poviete, že je to len pár eur, verte, že aj tie vedia v konečnom dôsledku pomôcť vášmu rozpočtu. Pri väčšom nákupe môžete ušetriť ako na produktoch, tak aj na poštovnom.

Ak ste však v e-shope stálym zákazníkom, okrem akcie alebo zľavy môžete využiť aj vernostný program, ktorý ponúka už nejeden internetový obchod

Samozrejme, každý by najradšej získal všetko zdarma či za zlomok ceny – žiaľ, súťaže o celučičkú novú kuchyňu neprebiehajú každý deň a šance vyhrať sú menšie, keďže výhrychtivých je viac.

Ušetrené rozumne investujte 

Niektoré veci do kuchyne viete kúpiť lacno a vydržia vám roky. Na iných sa zas šetriť nedá, aj keď by ste chceli. Ušetrené peniaze z použitých akciových kupónov a zliav môžete investovať napríklad do kvalitnej a trvácnej pracovnej dosky alebo kuchynskej linky. 

Pri zariaďovaní kuchyne sa riaďte tým, čo sa vám páči a čo od tejto miestnosti očakávate. Mala by byť najmä funkčná, praktická a pohodlná pre vás. Myslite na to, že veci, ktoré sú moderné teraz, budú o pár rokov pasé.  Zamerajte sa na seba, na to, čo potrebujete a čo vyhovuje vášmu životnému štýlu.

Parádnu kuchyňu môžete mať aj s nižším rozpočtom než do zariaďovania reálne plánujete investovať. Veríme, že vám pritom pomôžu aj zľavové kupóny a naše rady 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *