PR články a tlačové správy

Hladní po predĺženom víkende?

Pár dní oddychu s rodinou či priateľmi príde vhod za každých okolností. Po návrate domov nás čaká realita buď v podobe prázdnej chladničky alebo zoschnutého jedla a zvädnutej zeleniny. Vďaka kombinovaným chladničkám z radu Whirlpool Supreme Nofrost už nezostanete v nedeľu večer hladní.

Whirlpool Supreme NoFrost až 4-násobne  predlžuje čerstvosť a kvalitu skladovaných potravín vďaka ideálnemu riešeniu Dual Total NoFrostdvom kompletne oddeleným chladiacim okruhom. Vzduch v chladničke cirkuluje, vlhkosť je aktívne kontrolovaná a udržiavaná na ideálnej úrovni 70 – 85%. Navyše, studený vzduch z mrazničky sa nedostane do chladničky a potraviny tak nevysuší. V praxi to znamená, že napr. životnosť šunky či syrov Whirlpool Supreme NoFrost predĺži o takmer 4 dni, hrušiek až o 17 dní. Activ 0° udrží čerstvosť vašej ryby a mäsa až desať dní, má vlastný chladiaci okruh a senzor, ktorý môžete podľa potreby vypnúť, ak práve nemáte na nákupnom zozname mäso či ryby. Zásuvka sa následne prispôsobí teplote v chladničke a vy získate ďalší priestor pre zeleninu či ovocie.

Celý systém vnútorných políc je prepracovaný a nechýbajú v ňom police na fľaše, posuvné priehradky vo dverách alebo priehradky pre drobné potraviny. Na špeciálny obdĺžnikový box pre uskladnenie a následné servírovanie, napr. syrov, si veľmi rýchlo zvyknete a oceníte ho nielen, keď vám príde návšteva.

Ani perfektná chladnička nepodá najlepší výkon, ak jej dvierka z rôznych dôvodov zostanú otvorené. Šikovná signalizácia, ktorá vás upozorní na otvorenú chladničku, zabráni stratám a škodám. Dvierka XlenFIT prinášajú aj vylepšenie, vďaka ktorému umiestnite chladničku do rohu alebo zasuniete do vstavanej skrinky bez toho, aby ste si museli nechať priestor na presah pri otváraní.

Rovnako ako ostatné spotrebiče Whirlpool v dizajne Absolute, aj nové chladničky sú charakterizované hladkými, priamymi líniami. V ponuke sú modely v štandardnej nerezovej alebo bielej úprave, ale aj netradičné povrchové prevedenia, ako napr. prémiové čierne sklo či atypická strieborná v horizontálne brúsenom nereze.  Jedným z  najzaujímavejších modelov nového radu je bezpochyby kombinovaná chladnička BSNF 8893 PB „ Čierna Perla“, v energetickej triede A+++.

Viac informácií na www.whirlpool.sk  alebo  www.supreme-nofrost.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *