PR články a tlačové správy

Jesenná domácnosť s vôňou čistoty: Upratuje celá rodina

Horúce letné dni definitívne striedajú tie jesenné, sychravé. Aj to je dôvod, prečo sa častejšie zdržiavame v pohodlí domova. Čím viac členov rodiny okupuje domácnosť, tým viac neporiadku sa nám ale hromadí. Výnimkou nie je ani kuchyňa. Nebojte sa preto do upratovacieho procesu zapojiť celú rodinu. Rovnako ako účinné čistiace prostriedky, s ktorými bude vaša domácnosť perfektne čistá a voňavá. Henkel vám poradí, ako na to, miestnosť po miestnosti.

Clin Citrus pištoľ 500mlUpratovacia stratégia

Kľúčový spôsob, ako udržiavať poriadok priebežne a bez starostí, je správne rozdelenie ,,bojového“ poľa vo vašej domácnosti. Každému členovi rodiny zverte do rúk určitú časť bytu, nábytku alebo, pre tých odvážnejších, celú izbu, za ktorej čistotu bude zodpovedný. Najlepší čistiaci agent v rodine získa patričnú odmenu, podľa vášho uváženia. Typický jesenný koláč s hruškami a posýpkou bude po poctivej práci zaslúžená odmena. Upratovanie na ktorom sa podieľa celá rodina zabezpečí v domácností väčší pokoj a pohodu a ubudnú aj hádky.

Pur LA 900ml_ENJesenná kuchyňa bez jesennej únavy

Všetci to dobre poznáme. Ochladí sa a v kuchyni máme hneď viac ľudí, všetci sú hladní a nikomu sa nechce umývať po sebe riad. Je to prirodzené, pomaly si začíname robiť „zásoby na zimu“ a volíme sýtejšie jedlá. Aby ste to zvládli, zapojte do procesu umývania riadu celú rodinu.

Manžel či priateľ bude určite viac naklonený umývaniu riadu, ak pritom bude môcť sledovať futbalový zápas na tablete či počítači. Deti skúste navnadiť hrou či malou odmenou. Zmerajte im napríklad čas, alebo pustite k tomu obľúbenú hudbu alebo rozprávku. Aby ste umývanie riadu uľahčili sebe a vašim blízkym, voľte vždy kvalitný odmasťovací prostriedok, ktorý vďaka účinnej sile výrazne skráti dobu umývania riadu. Vyskúšajte napríklad nový Pur Power Lavender & White Vinegar (900ml za 1,99 €), ktorý účinne odstraňuje pripečené zvyšky jedla a je až o 50% účinnejší aj v studenej vode (v porovnaní s jeho predchodcami). Navyše krásne vonia po levanduli.

Clin Ovocný Ocot pištoľ 500mlMalí pištoľníci a interiéroví dizajnéri v detskej izbe

Zavadzajú vám pri upratovaní hračky a iné predmety? Zapojte vašich malých pomocníkov a prebuďte v nich interiérového dizajnéra políc či pracovného stola v izbe. Keď už sú deti rozbehnuté, môžu vám pomôcť aj s čistením. Vyskúšali ste už hru na „Divoký západ“? Čistiace prostriedky Clin s ergonomickou fľašou sú inšpirované tvarom ľudskej ruky a s výkonným rozprašovačom sa môžete hravo pustiť do čistenia rôznych povrchov. Nastriekať čistiaci prostriedok tak zvládnu aj vaši najmenší, ako malí pištoľníci. Deti môžu maž na starosti napríklad čistenie stolíka a menších plôch, ako sú zrkadlá či nižšie poličky a manžel na nich dohliadne s vysávačom v ruke.

Clin Multishine pištoľ 500mlVy sa zatiaľ môžete presunúť do obývacej izby a pustiť sa do upratovania s vhodným čistiacim prostriedkom. Vyskúšajte napríklad Clin Multi-Shine – dodá dokonalý lesk viac ako 25 rôznym povrchom počnúc sklom či plastom a končiac oceľou a kožou. Vďaka špeciálnej receptúre je ho možné používať aj na chúlostivé povrchy, ako je napríklad televízna obrazovka alebo laptop. A nemôžeme zabudnúť ani na čistotu interiéru automobilu. To už ale Clin Multi-Shine posuňte opäť do rúk mužských zástupcov rodiny. Postará sa o čistotu celého jeho interiéru. Odporúčaná maloobchodná cena je 2,32€ (500ml).

Na záver WC a kúpeľňa

Bref WC Gel Ocean 750mlVäčšina gazdiniek si necháva čistenie WC a kúpeľne na záver. Skúste zapojiť manžela či deti a uvidíte, ako si dajú záležať, aby boli kúpeľňa a záchod čisté čo najdlhšie. Ak navyše zvolíte účinné prostriedky, upracete rýchlo a ľahko. Pre dokonale čistú toaletu použite napríklad inovovaný WC čistič Bref Power Aktiv. Účinne zničí baktérie a špinu a zároveň dokonale odstraňuje hrdzu a vodný kameň a to i pod vodnou hladinou. Toalete tiež dodá dlhotrvajúcu sviežosť. Vďaka svojej gélovej konzistencii sa dlho udrží na WC mise, nesteká, a tým zaručuje dlhšie pôsobenie. Vyskúšajte varianty Ocean, Lemon, Pine a Chlorine v 750ml balení za odporúčanú maloobchodnú cenu 1,79€.

Bref DA Odor Stop ORGNa záver, po vyčistení toalety, pre dlhotrvajúcu čistotu a sviežosť toalety zaveste na jej okraj Bref Duo-Aktiv –  populárny tekutý WC blok, ktorý je teraz ešte koncentrovanejší, silnejší, má nový dizajn a i novú vôňu Odor-Stop, ktorá účinne pohlcuje nepríjemné pachy na toalete. Odporúčaná maloobchodná cena je 1,99 €.

BREF SVR Lavender 50g ENGRovnako tak sú k dispozícii aj tuhé WC bloky. Konkrétne, tuhý WC blok Bref Power Aktiv v atraktívnom tvare štyroch guľôčok, ktorý čistí vašu toaletu doslova s ​​každým spláchnutím. Teraz je dostupný aj s novou vôňou levandule, ktorá navodí príjemnú atmosféru Provensálska. Odporúčaná maloobchodná cena je 1,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *