PR články a tlačové správy

Lidl tipy do kuchyne: Pečiem, pečieš, pečieme

Bábovku, tortu, alebo biskupský chlebík – na čo máte práve chuť?  Chýba vám vhodná forma na pečenie? Nájdete ich v Lidl-Shope.

Ak patríte ku gazdinkám, ktoré vášnivo rady pečú a vaše formy na pečenie už doslúžili, máme pre vás skvelý tip – kliknite na stránku Lidl-Shop a vyberte si všetko, čo potrebujete. V rovnakej farebnej sade Ernesto v sortimente nájdete formy na bábovku, tortu a biskupský chlebík. 

Kvalitná nepriľnavá vrstva ILAG®  zaručí, že koláč ľahko dostanete z formy a tortovú formu navyše jednoducho otvoríte pomocou ergonomického uzáveru. Materiál tiež zabezpečí dokonale upečené cesto, pretože rovnomerne rozvádza teplo, a ľahko sa čistí. 

forma na biskupsky chlebik

Cena: 4,99 € / ks, Lidl

Link:https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-tortova-forma-forma-na-babovku-forma-na-biskupsky-chlieb/p100304428

Nielen na pečenie, ale tiež na servírovanie môžete využiť Ernesto Kameninový mini hrniec. Materiál pri pečení malých dezertov alebo jedál zabezpečí rovnomerné rozloženie tepla, takže úspech je zaručený. Praktické rukoväte na oboch stranách uľahčia manipuláciu. Snehobiele kameninové nádoby môžete využiť aj na servírovanie marmelády alebo iných potravín, sú elegantné a krásne dotvoria slávnostné stolovanie.

V ponuke sú v objeme 240 ml a možno ich použiť aj v mikrovlnnej rúre.

Cena: 5,99 € / 2 ks, Lidl

Link: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-kameninovy-mini-hrniec-2-kusy/p100305559

V Ernesto Kameninových miskách na dezerty upečiete nadýchané crème brûlée, malé tortičky, slané koláčiky – čo len chcete. Tento materiál zabezpečí dokonalé rozvádzanie tepla, dá sa použiť aj v mikrovlnnej rúre a umyť v umývačke riadu. 

Biele misky, vhodné aj na slávnostne prestretý stôl, dostanete kúpiť v objeme 170 ml.

Cena: 5,99 € / 2 ks, Lidl

Link:https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-kameninova-miska-na-dezerty-4-kusy/p100305560

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *