Presťahujte si tržnicu do vašej kuchyne a ušetríte si čas

Keď si v sobotu z trhu prinesiete domov čerešne, uhorky, mladú cibuľku, marhule a šesťkilový melón, pokocháte sa pohľadom do preplnenej farbami hýriacej chladničky, pokúsite sa tam vpratať ešte nejaký syr, kura a lososa a idete sa venovať víkendovým zábavkám s pocit, že máte zásoby tak na týždeň. Po pár dňoch postupne vyhadzujete potraviny, ktoré ste nestihli skonzumovať, zoschli alebo sa pokazili.

DG201507060Najbližšiu sobotu, už poučení, kúpite zo všetkého tri kusy a v nedeľu večer už nemáte, čo jesť. Riešením ako sa prestať zaoberať tým, aké množstvo potravín nakúpiť,  je správne skladovanie. S chladničkou z radu Whirlpool Supreme NoFrost si môžete tržnicu presťahovať do vašej kuchyne. Vďaka riešeniu Dual Total NoFrost, vzduch v chladničke cirkuluje, vlhkosť je aktívne kontrolovaná a udržiavaná na ideálnej úrovni 70 – 85%, čím až 4-násobne  predlžuje čerstvosť a kvalitu skladovaných potravín. Navyše, studený vzduch z mrazničky sa nedostane do chladničky a potraviny tak nevysuší. V praxi to znamená, že napr. životnosť šunky či syrov Whirlpool Supreme NoFrost predĺži o takmer 4 dni, hrušiek až o 17 dní.

Activ 0°Ste mäsový typ alebo máte radšej ryby? Pri takýchto delikátnych potravinách je správne skladovanie obzvlášť dôležité. Preto je dobré mať v chladničke  funkciu Activ 0°, ktorá zabezpečí ideálne podmienky a udrží čerstvosť vašej ryby a mäsa až desať dní. Špeciálna zásuvka s funkciou Activ 0° má vlastný chladiaci okruh a senzor, ktorý môžete podľa potreby vypnúť, ak práve nemáte na nákupnom zozname mäso či ryby. Zásuvka sa následne prispôsobí teplote v chladničke a vy získate ďalší priestor pre zeleninu či ovocie, čo v horúcom lete pri množstve vitamínových dobrôt, príde vhod.

O letné osvieženie sa postará  funkcia Quick Ice, vďaka ktorej budete mať ľadové kocky pripravené za menej než 30 minút. Špeciálne formičky na ľad vám navyše môžu dômyselne poslúžiť aj ako chladiace teliesko do nákupnej tašky v horúcich dňoch, či pomocník na udržanie chladu v termotaške na kúpalisku.

Whirlpool zabalil pokročilé technológie pre najlepšie skladovanie čerstvých a mrazených potravín do čistých línií, ale aj do luxusnej čiernej. Takúto chladničku si zaslúžite.

Viac na www.whirlpool.sk alebo www.supreme-nofrost.sk

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *