Trojka z kuchyne: speváčka Martina Schindlerová

Hovorí vám niečo meno Martina Schindlerová? Do povedomia Slovákov sa dostala prostredníctvom speváckej súťaže, kde získala krásne druhé miesto.

Od tejto súťaže však ubehol nejaký čas a Martina vydala 2 štúdiové albumy. Jej debutový album získal dokonca aj platinovú platňu za predaj desiatok tisíc nosičov. Vedeli ste však, že Martina po maturite vyštudovala právo a aktívne pracuje na právnickej fakulte UK v Bratislave? Táto krehká žena sa naozaj nezdá. No popri tejto vážnej právnickej a štúdijnej práci ju môžete vidieť aj na javiskách s mikrofónom v ruke. Po takmer desiatich rokoch od vydania posledného albumu sa vrátila na hudobnú scénu a v roku 2019 vydala singel Radšej mi chýbaj.

Martina Schindlerová sa ako speváčka zúčastnila aj projektu, ktorý prostredníctvom online prostredia mal podporiť slovenských spevákov a hudobné kapely v čase korona krízy. So svojim parťákom zo Superstar- Tomášom Bezdedom vystúpila na prvom organizovanom koncerte tohto projektu.

V rámci pracovného života sa jej darí, nás však zaujímalo, aký má vzťah k jedlu a ku kuchyni. A tu sú odpovede:

1. Aká je Vaša najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina v kuchyni?

Asi soľ je najvyuživanejšia. Soľ nad zlato :-). Skoro každý deň varím deťom palacinky, a obmieňam im v recepte rôzne múky, a rôzne rastlinné mlieka, a aj do palacinkového cesta pridávam štipku soli :-). A veľmi rada dochucujem jedlá škoricou alebo kurkumou, alebo bylinkami.

Martina Schindlerová

2. Bez akej kuchynskej pomôcky by ste si nevedeli predstaviť varenie?

Mám svoju obľúbenú panvicu, aj obracačku na palacinky. Aj hrniec na ryžu, plech na vysoký koláč, formu na bábovku :-).

3. Spomínate si, že by ste ako dieťa mali voči nejakému jedlu averziu? Pretrváva dodnes?

Doteraz ma neláka huspenina, ani držková polievka. A nechutí mi ani, keď by malo byť mäsko nasladko.

V dnešnej trojke nám na naše otázky odpovedala speváčka Martina Schindlerová. Ak sa vám rozhovor páčil, podporte ho svojím zdieľaním na Facebooku. Zaujímajú vás odpovede ďalších známych Slovákov? Pozrite si našu rubriku Trojka z kuchyne.

Ak máte svoj tip, koho by sme mali osloviť, napíšte nám ho do komentára alebo na náš Facebook.

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *