Vyberte sa na rybačku – do vašej predajne Lidl

Máte neodolateľnú chuť na čerstvú rybu? Nemusíte hneď baliť udicu, hľadať háčiky a rybárske čižmy, či posielať partnera na rybačku. Stačí sa zastaviť v najbližšej predajni Lidl. V sortimente mäsa nájdete čerstvé ryby každý deň – celé, krásne vyčistené, alebo porciované filety, ktoré môžete rovno hodiť na panvicu a za pár minút je skvelé jedlo pripravené. 

Pstruh duhovyV ponuke nájdete rôzne druhy rýb – pstruhy, lososy, tresky. Novinkou je Pstruh dúhový filet. Má červenkasté mäso, preto sa označuje za lososovitý druh.  V kuchyni má široké použitie – možno ho dusiť, piecť, grilovať, smažiť. Filet rýchlo a jednoducho pripravíte na panvici s rozohriatym maslom, ochutený soľou a štipkou korenia na ryby. Servírovať ho môžete s mesiačikom citróna.

Cena: 1,29 € / 100 g Lidl

Losos filetV sortimente rýb nechýba ani obľúbený Losos chladený filet. Losos  je veľmi obľúbený pre lahodné mäso bez typickej rybacej arómy. Pretože je diétny, odporúčajú ho do jedálneho lístka zaradiť aj odborníci na zdravú výživu. Môžeme ho grilovať, smažiť i dusiť – inšpirácie ponúkajú aj recepty na stránke kuchynalidla.sk.

Cena: 1,59 € / 100 g Lidl

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *