Ak chcete, aby bolo vaše jedlo čerstvé, chutné a farebné, musia také byť aj suroviny

Základom pre dobre urobené jedlo je – mať chuť, byť hladný a variť z čerstvých surovín.  Prezradíme vám tajomstvo  ako až  4-násobne  predĺžiť  čerstvosť, chuť aj farbu chladených a mrazených potravín. V praxi to znamená, že napr. životnosť šunky či syrov predĺžite o takmer 4 dni, niektorých druhov ovocia až o 17 dní a čerstvosť rýb a mäsa udržíte až 10 dní.

1Nový rad chladničiek  Whirlpool Supreme NoFrost prináša jedno z najlepších beznámrazových riešení na trhu. Vďaka tomu, že vzduch v chladničke cirkuluje, vlhkosť je aktívne kontrolovaná a udržiavaná na ideálnej úrovni 70 – 85%, čím až 4-násobne  predlžuje čerstvosť a kvalitu skladovaných potravín. Navyše, studený vzduch z mrazničky sa nedostane do chladničky a potraviny tak nevysuší. Technológia 6. Zmysel Fresh Control kontroluje správnu teplotu a vlhkosť po otvorení chladničky, technológia Freeze Control zase udržiava ideálne podmienky v mrazničke. Mrazené potraviny sú po rozmrazení chutnejšie a nemení sa ich farba ani chuť.

2Funkcia Activ 0° udrží čerstvosť vašej ryby a mäsa až desať dní a vytvorí ideálne prostredie pre skladovanie takýchto delikátnych potravín. Špeciálna zásuvka s funkciou Activ 0° má vlastný chladiaci okruh a senzor, ktorý môžete podľa potreby vypnúť, ak práve nemáte na nákupnom zozname mäso či ryby. Zásuvka sa následne prispôsobí teplote v chladničke a vy získate ďalší priestor pre zeleninu či ovocie.

S funkciou Quick Ice si ľadový čaj, kokteil či chladenú limonádu môžete aj v horúcom lete dopriať kedy sa vám zachce. Ľadové kocky budú pripravené za menej než 30 minút.

3Na špeciálny obdĺžnikový box pre uskladnenie a následné servírovanie si veľmi rýchlo zvyknete a oceníte ho, keď vám príde návšteva. Celý systém vnútorných políc je prepracovaný a nechýbajú v ňom police na fľaše, posuvné priehradky vo dverách alebo priehradky pre drobné potraviny.

Pokročilé technológie pre najlepšie skladovanie čerstvých a mrazených potravín nájdete v novom rade kombinovaných chladničiek Whirlpool Supreme NoFrost. Využite ich vo svoj prospech.

Viac informacií nájdete na www.whirlpool.sk alebo na www.supreme-nofrost.sk

Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *