Kam ísť na Valentína v Košiciach?

Lásku už cítiť vo vzduchu. Čarovný dátum 14. február sa nezadržateľne blíži. Viete už, ako svoju drahú polovičku prekvapíte?

Ak stále premýšľate nad vhodným programom, nechajte si poradiť a vsaďte na jedlo.

Pretože, ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. A čo je lepšie, ako sviatok zaľúbených vo dvojici v prítmí sviečok, v romantickom prostredí a s chutným jedlom? Nemusíte byť milionárom, stačí len pozrieť ponuky a vybrať si tú naj. Aké ponúkajú košické podniky?

Tá pravá, dokonalá romantika

Valentín v najstaršom hoteli na Slovensku si získa nejedného romantika. Hotel Bankov v rekreačnej oblasti pri Košiciach ponúka dokonalý láskyplný zážitok. Valentínske 3-chodové menu pre 2 osoby ponúka na výber predjedlo alebo polievku. Pri hlavnom jedle si príde na svoje aj vegetarián.

Zmyselné a vášnivé Mexiko 

Ak nie ste tip na romantiku a presladené klišé, mali by ste vyskúšať 3-chodové menu v reštaurácii La Hacienda. Správne korenené jedlá a výnimočná chuť exotiky urobia z Valentína skutočný zážitok. Veľkým plusom je najmä množstvo jedál, ktoré sa do špeciálneho valentínskeho menu dostalo.

Podeľte sa o lásku k jedlu so svojou partnerkou a ochutnajte aj špeciálne valentínske drinky. Ponuka v La Haciende trvá dokonca až 3 dni.

Gurmánske hody á la Valentín 

Príjemné prostredie novootvorenej reštaurácie Hlavná 100 v Košiciach si vás získa. Pri pohľade na menu sa vaše chuťové poháriky potešia. Reštaurácia ponúka bohaté 3-chodové menu pre dve osoby.

Plody mora prinášajú plody lásky

Milovníci darov mora sa ani 14. februára nemusia obmedzovať. Obľúbená reštaurácia s rybími pochúťkami vám okamžite roztancuje vaše chute, žiadnej rybke nechýba ani sladký dezert.

Ponuka u Pána Rybu trvá dokonca až 3 dni.Prečítajte si aj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *