Lidl tipy: Sladké prekvapenia do Mikulášskej čižmy

Deti aj mnohí dospelí ráno na Mikuláša nazrú do vyčistenej čižmičky, či tam nájdu sladké prekvapenie. Ak ešte nemáte mikulášsku nádielku pre vašich najbližších starostlivo ukrytú pred zvedavými očami, máme pre vás niekoľko skvelých tipov z ponuky predajní Lidl.

V žiadnej čižmičke by nemal chýbať Mikuláš z kvalitnej čokolády. Presne taký je Favorina Mikuláš z mliečnej čokolády, zdobený bielou a horkou čokoládou v priehľadnom darčekovom balení. Na lahodnej čokoláde si pochutia nielen deti, ale aj dospelí maškrtníci.

Cena: 0,99 € / 75 g, Lidl

Zamatovo jemné pralinky z lieskovoorieškového nugátu Favorina Finest Pralines sú ideálnym tipom do mikulášskeho balíčka najmä pre dospelých. Máte doma Adama alebo Evu? Nezabudnite im na Štedrý deň zablahoželať k meninám – napríklad aj s exkluzívnym balením praliniek.

Cena: 1,39 € / 125 g, Lidl

V bohatej mikulášskej nádielke príjemne prekvapia guľôčky z mliečnej čokolády Favorina Milk Chocolate Balls s mliečnym, kakaovým alebo karamelovým krémom. Môžete si vybrať jeden druh, alebo ich skombinovať do viacerých balíčkov.

 Cena: 1,29 € / 100 g, Lidl

Aká by to bola nádielka bez pravého marcipánu! Favorina Marzipan Log poteší všetkých labužníkov, pre ktorých majú advent a vianočné sviatky príchuť marcipánu. Pravý marcipán z mandlí obalený v horkej čokoláde – to je skrátka vianočný sen! Cena: 1,49 € / 175 g, Lidl

Ak boli vaše deti najlepšie na svete, jeden čokoládový Mikuláš možno nestačí. Vo vianočnom balíčku Cosmo ich poteší nielen Mikuláš, ale viacero figúrok z mliečnej čokolády a čokoládové ozdoby na stromček – teda ak vydržia do Vianoc a nespapajú ich…

Cena: 1,49 € / 170 g, Lidl

Kakaové pralinky Favorina Truffles s intenzívnou chuťou horkastého kakaa ocenia staršie deti a dospelí. Lahodné bonbóny v exkluzívnom balení s vianočným motívom sú efektným sladkým darčekom nielen na Mikuláša.

Cena: 1,79 € / 250 g, Lidl

Mikuláš, pralinky, ovocie, orechy… čo by sme ešte pridali do mikulášskej nádielky? Máme pre vás tip – Favorina Biscuits with Almonds. Krehké korenisté sušienky s mandľami si doprajte k šálke horúceho čaju alebo kávy po zimnej prechádzke.

Cena: 1,69 € / 300 g, Lidl

Prečítajte si aj: