PR články a tlačové správy

Tri chrumkavé novinky pre milovníkov salámy

Takmer každý vie, že krajinou pizze je Taliansko. No vedeli ste, že aj za salámu vďačíme práve Talianom? Táto mäsová pochúťka sa vyrába už viac ako 3000 rokov a v strednej Európe je mimoriadne obľúbená. Ak si aj vy radi pochutnáte na kvalitnej saláme a najmä vtedy, ak je súčasťou pizze, siahnite po troch novinkách od Dr.Oetker! Doprajte si skutočný pizza zážitok s novou salámovou pizza Guseppe Salami alebo pikantnou Guseppe Ham & Salami HOT, či s Casa di Mama, ktorá je jedinečná svojim čerstvým nepredpečeným cestom.

Pizza Guseppe Salami
Milovníci salámovej pizze len ťažko odolajú tejto bohato obloženej novinke. Kvalitná suchá saláma, nakladané červené feferónky a kukurica na vyššom nadýchanom a chrumkavom ceste robia z pizze Guseppe Salami skutočný gurmánsky zážitok. Ten si môžete dopriať kedykoľvek a priamo u vás doma.
Maloobchodná odporúčaná cena: 2,49 EUR

Dr.Oetker_Guseppe_Salami_380g_3D_RGB-600x607

Pizza Guseppe Ham & Salami HOT

Neunikne vám žiadna nová pikantná pochúťka? Zažite ďalší „horúci“ gurmánsky zážitok s pizzou Guseppe Ham & Salami HOT! Vyššie nadýchané a chrumkavé cesto, kvalitná šunka, suchá saláma, nakladané zelené feferónky, jalapeňo papričky a syr vás určite nesklamú. Maloobchodná odporúčaná cena: 2,49 EUR

Dr.Oetker_Guseppe_HamSalami_hot_400g_3D_RGB-600x607

Pizza Casa di Mama Salame
Ak máte radi, čerstvú, voňavú a chrumkavú pizzu, ktorá je po prvý krát upečená až u vás doma, siahnite po Casa di Mama. Táto chutná dobrota je jedinou pizzou na trhu s čerstvým nepredpečeným cestom. Podmaní si vás tenkým, chrumkavým cestom s nadýchanými okrajmi a bohatou oblohou. Teraz si ju môžete dopriať aj ako Pizza Salame. Paradajková omáčka, kvalitná pikantná saláma, syry Mozzarella a Eidam, všetko posypané oreganom zaručene pošteklia vaše zmysly.
Maloobchodná odporúčaná cena: 2,89 EUR

Dr.Oetker_Pizza_Casa_di_Mama_-Salame_380g_3D_CMYK-b-600x601

tlačová správa, Dr.Oetker

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *