ČlánkyRozhovoryTopTrojka z kuchyne

Tri otázky z kuchyne: speváčka Beáta Dubasová

Naspievala hity ako Sme také aké sme, Vráť mi tie hviezdy či Za dverami mojej izby. Beáta Dubasová je slovenská popová speváčka, ktorá sa na Slovensku výrazne presadila v druhej polovici 80. rokov. Svojimi hitmi si získala pozornosť celej krajiny a slová niektorých piesní, by sme vedeli zarecitovať či zaspievať aj teraz.

Speváčka Beáta Dubasová vyzerá stále rovnako a môžeme povedať, že jej sa podarilo oklamať čas. Skvelá figúra a príjemný úsmev na tvári za každých okolností. Beáta Dubasová nám odpovedala na naše tri zvedavé otázky z kuchyne. Že sa kuchyni obracať vie, to je zrejme jasné. Uhádnete však, aké jedlo nemá vôbec rada?

Aká je Vaša najobľúbenejšia a najvyužívanejšia surovina v kuchyni?

Mojou najobľúbenejšou surovinou, ktorú používam najviac je cibuľa a koreňová zelenina, mrkva, petržlen, zeler. Ale zvlášť obľubujem paradajky a jedávam ich celoročne takmer denne.

beáta dubasová

Bez akej kuchynskej pomôcky by ste si nevedeli predstaviť varenie?

Tak určite sa nezaobídem bez dobrého ostrého noža. Tupé nože neznášam. Keď sme sa z manželom pred 29 rokmi brali, tak sme si kúpili na radu priateľa odborníka dosť drahú sadu nožov a predstavte si, že nám dodnes slúžia!

Spomínate si, že by ste ako dieťa mali voči nejakému jedlu averziu? Pretrváva dodnes?

S touto otázkou som dnes prekvapila moju mamu a ani ja a ani ona si nepamätá, že by som niečo v detstve nemala rada, alebo vyslovenie odmietala jesť. V tomto som bola asi vzorné dieťa. Dnes tiež nemám problém ochutnať všetko, ale morské príšerky veľmi nemusím!

Dnes nám na naše otázky odpovedala slovenská speváčka Beáta Dubasová. Ak sa vám rozhovor páčil, podporte ho svojím zdieľaním na Facebooku. Zaujímajú vás odpovede ďalších známych Slovákov? Pozrite si našu rubriku Trojka z kuchyne.

Komu by ste chceli nazrieť do kuchyne? Pošlite nám svoj tip na náš Facebook a my ho za vás oslovíme a vyspovedáme 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *