NezaradenéPR články a tlačové správy

Lunter otvára tohtoročnú grilovaciu sezónu s dvomi tofu novinkami: RÝCHLE A ZDRAVÉ RODINNÉ GRILOVANIE

Ľahká príprava, ktorú zvládnu úplne všetci. Presne taká je grilovačka s novými TOFU NA GRIL TYMIAN a SWEET CHILLI, ktoré si vás získajú jednoduchou a rýchlou prípravou, gurmánskym zážitkom, ale aj vysokým obsahom proteínov. Stačia dve minúty –  a plnohodnotné jedlo s vyváženou chuťou tymianu alebo ostrejšieho sweet chilli pre celú rodinu máte na stole. Potešte svoje zdravie i chuťové kanáliky a doprajte si grilovačku spolu s LUNTER TOFU NA GRIL hoci aj každý deň!

LUNTER TOFU NA GRIL TYMIAN a SWEET CHILLI predstavujú hotové jedlo pre každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl a hľadá jednoduchý spôsob, ako sa chutne, rýchlo a ľahko najesť. Bez zbytočného marinovania, dochucovania či hľadania tých správnych kombinácií – táto novinka bola špeciálne vyvinutá tak, aby vám uľahčila prípravu a zaručila skutočne lahodnú chuť grilovaného tofu, ktoré radi ponúknete svojim najbližším i priateľom. 

TOFU NA GRIL navyše obsahuje minimálne 43% proteínov z odporúčanej dennej dávky, vápnik a ďalšie telu prospešné látky. Zaručene v ňom nenájdete konzervanty, GMO, lepok, laktózu ani cholesterol. Na rozdiel od klasických mäsových produktov, rýb či zeleniny, ktorých príprava zaberie aj desiatky minút, LUNTER TOFU NA GRIL stačí nakrájať na želanú veľkosť a tvar, opiecť na grile či grilovacej panvici podľa chute z oboch strán a zjesť. Doprajte si grilovanie bez obáv, že by sa vám suroviny počas horúcich letných dní pri skladovaní pokazili – tofu vám v chladničke pokojne vydrží 6 až 8 týždňov.

Aby bolo vaše grilovanie skutočne zdravé, používajte veľa čerstvej zeleniny a rastlinných produktov. V prípade, že hľadáte zdroj kvalitných bielkovín, vyberajte si tie rastlinné. Prospejete svojej imunite i svojmu žalúdku. Tofu predstavuje bezpečný zdroj proteínov pre celú rodinu, nezvyšuje hladinu cholesterolu, ani neprispieva k nárastu hmotnosti. A to je vzhľadom na blížiace sa plavkové obdobie priam ideálna kombinácia, čo poviete?

TIP NA VÍKEND

SWEET CHILLI TOFU NA GRILE 

S TRHANÝM ŠALÁTOM

1 porcia

5 minút prípravy

Suroviny:

180g LUNTER TOFU na gril sweet chilli

Rôzne druhy šalátu

Cherry paradajky

Chilli papričky

Olivový olej

Soľ

Postup:

Tofu rozkrojíme priečne na dve trojuholníkové časti a vložíme na rozpálený gril. Medzitým zmiešame listy šalátu s cherry paradajkami a nakrájanými chilli papričkami. Zalejeme olivovým olejom a dochutíme soľou.

Vedeli ste, že…?

Pravidelná konzumácia tofu napomáha udržať si zdravie, ľahšiu myseľ i dlhší život. Pritom je chutné a upraviť si ho môžete rýchlo a jednoducho na tisíc rôznych spôsobov. LUNTER TOFU vzniká tradičným, 2.000 rokov starým poctivým výrobným postupom, ktorého prvá písomná zmienka pochádza z obdobia starovekej Číny okolo 220 rokov n.l. V nedávnom teste „Českej vegánskej společnosti“ v porovnaní šiestich rôznych tofu dostupných na trhu sa LUNTER TOFU umiestnilo na prvom mieste v obsahu vápnika, až 272mg/100g. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *